Sayfa 821/843 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831 ... SonSon
Arama sonucu : 6737 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Halka arzda bir şeyler döndü. İnşaallah ODAŞ , ÇAN TERMİK OYUNU BURDA YOKTUR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    Halka arzda bir şeyler döndü. İnşaallah ODAŞ , ÇAN TERMİK OYUNU BURDA YOKTUR.
    Bı yorum okudum ne derece doğrudur bilemiyorum,sahipsiz olan hisseleri satarak 14 trilyon gelir elde ettikleri için halka arzı iptal ettikleri yazmış birisi.

3. Tamamen şahsi düşüncem olarak yazıyorum. Halka arz için sermayesi afedersiniz ama çük kadar olan holding sermayesi yükseltmeden halka arz için başvuruda bulunuyor. Sonrasında halka arz iptal veya erteleme isteniyor. Peki aracı kurum bunu firma yöneticilerine sormuyor mu sizin sermayeniz bu kadar ve poip te işlem görüyorsunuz o yüzden önce sermaye artışına sonrasında ana pazar başvurusunda bulunup halka arz sürecine devam edelim ilerleyelim.bile bile belki de lades oynandı. Bilmediğimiz burada ki husus onay verenler belki de önce sermaye artışı sonra halka arz dedi. Tüm bu yaşananlar bu sürecin sonuna geldiğimizi düşünmeme itiyor. Bundan sonraki süreçte belki de büyük düşüşün sonuna geldik. Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    Bı yorum okudum ne derece doğrudur bilemiyorum,sahipsiz olan hisseleri satarak 14 trilyon gelir elde ettikleri için halka arzı iptal ettikleri yazmış birisi.
    Sanmam o kadar bi artış olmadı piyasadaki hisse adedinde.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by erhancbu Yazıyı Oku
    Tamamen şahsi düşüncem olarak yazıyorum. Halka arz için sermayesi afedersiniz ama çük kadar olan holding sermayesi yükseltmeden halka arz için başvuruda bulunuyor. Sonrasında halka arz iptal veya erteleme isteniyor. Peki aracı kurum bunu firma yöneticilerine sormuyor mu sizin sermayeniz bu kadar ve poip te işlem görüyorsunuz o yüzden önce sermaye artışına sonrasında ana pazar başvurusunda bulunup halka arz sürecine devam edelim ilerleyelim.bile bile belki de lades oynandı. Bilmediğimiz burada ki husus onay verenler belki de önce sermaye artışı sonra halka arz dedi. Tüm bu yaşananlar bu sürecin sonuna geldiğimizi düşünmeme itiyor. Bundan sonraki süreçte belki de büyük düşüşün sonuna geldik. Y.T.D
    syn erhancbu aynen ben de bundan bahsediyorum,şirketi yönetenlerin sermaye piyasası kurallarına hakim olamaması ve hisseyi maniple ederek arada bizim zarar etmemizi sağladı.Yönetim karar almada ve uygulamada çok hantal.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    syn erhancbu aynen ben de bundan bahsediyorum,şirketi yönetenlerin sermaye piyasası kurallarına hakim olamaması ve hisseyi maniple ederek arada bizim zarar etmemizi sağladı.Yönetim karar almada ve uygulamada çok hantal.

Bence böyle bir süreç var ise burada yöneticilerin bir suçu yoktur; aracı kurum şirketi yönlendirmesi gerekebilirdi. En nihayetinde g.yatırım bu konuda tecrübeli saygın bir kuruluş. Süreç ne olur bakalım görelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    Allah iyiliğinizi versin ,bela okumuyorum çünkü tersine döner,
    70lere kadar bastı emrinizdeki spek ,maalesef yaptığımız yatırıma pişman ettirdiler,
    Çok uzun yatırımcı olduk.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    Allah iyiliğinizi versin ,bela okumuyorum çünkü tersine döner,
    70lere kadar bastı emrinizdeki spek ,maalesef yaptığımız yatırıma pişman ettirdiler,
    Çok uzun yatırımcı olduk.
    Bu yazıyı yazdıktan sonra şirkete mail attım,kibarca sentetik arzı ile gelişmeleri artık kapta açıklayın diye ,yarım saat sonra kap bildirimi yaptı şirket tesadüf sanırım, inşallah buralar artık dip olmuştur.

Sayfa 821/843 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •