Sayfa 821/1023 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Kümeslerde bilirsiniz tavuklar dolaşır, özgür olduklarını varsayarlar..İşte gagalıya gagalıya bütün gün dolanır beslenir.Horoz var tabi.Onun fonksiyonu başka))))) Neyse bütün gün dolanır tavuklar.Sonra yumurtlar,alırız yumurtaları satarız ,yeriz falan.Paramız biterse satarız tavukların bir kısmını.Acıkırsak arada keser yeriz .Şimdi bu tavuk kümesi hiç olmasa bunların hiçbiri olmaz.Sanki gelişmiş ülkeler GOÜ camiasına bir nevi böyle bakıyor.Tavuklar ve horoz, kümesi kendi malı evi falan diye görüyorlarmıdır.Bence görüyorlardır )))))))Teşbihte hata olmaz siz de kümesiniz olsa tüm tavukları kesermiydiniz,yoksa bu düzen böyle devam etsin mi isterdiniz.İngilizlerin dediği gibi osmanlı sudan çıkmaya çalışırsa kafasını suya basacaksın,suya batarsa da yardım edeceksin batmayacak.O yüzden bize neticede bir şey olmaz, biraz rezillik çekilir, ama devran döner.AVM ler dolar, sokaklarda mercedesler gezer falan))))Gavur batmamıza da izin vermez çıkmamıza da.

USD/TRY 4,4454 +0,0319 +0,72%
    çıkıyorum akşama bakarız rakamlara bugün halkb de oynanan oyun bir daha kolay kolay oynanmaz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    USD/TRY 4,4454 +0,0319 +0,72%
    çıkıyorum akşama bakarız rakamlara bugün halkb de oynanan oyun bir daha kolay kolay oynanmaz
    Halk bankasının ceza kesin de az mı çok mu onun manipülasyonunu yaparak kerizlere yukarıdan mal dayıyorlar. Bu arada mb dan aksiyon geldi geldi gelemedi Dolarda allah ne verdiyse yani hep beraber ne diyoruz `bir baba hindi hey allah ... da bindi hey allah...`

Nerde kalmıştık..?
    Dolar bozdurana beleşâ€™e traş
    Dolar bozdurana beleşâ€™e. Yemek
    Dolar bozdurana beleşâ€™e MEZAR TAŞâ€™ı
    SONUÇ : HAVA GAZI
    İngiltere ziyareti sonuç kocaman sıfıır
    https://m.youtube.com/watch?v=Jd0rR6sH6ds
    CRASH Tüm HIZIYLA YOLDADIR.!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Kümeslerde bilirsiniz tavuklar dolaşır, özgür olduklarını varsayarlar..İşte gagalıya gagalıya bütün gün dolanır beslenir.Horoz var tabi.Onun fonksiyonu başka))))) Neyse bütün gün dolanır tavuklar.Sonra yumurtlar,alırız yumurtaları satarız ,yeriz falan.Paramız biterse satarız tavukların bir kısmını.Acıkırsak arada keser yeriz .Şimdi bu tavuk kümesi hiç olmasa bunların hiçbiri olmaz.Sanki gelişmiş ülkeler GOÜ camiasına bir nevi böyle bakıyor.Tavuklar ve horoz, kümesi kendi malı evi falan diye görüyorlarmıdır.Bence görüyorlardır )))))))Teşbihte hata olmaz siz de kümesiniz olsa tüm tavukları kesermiydiniz,yoksa bu düzen böyle devam etsin mi isterdiniz.İngilizlerin dediği gibi osmanlı sudan çıkmaya çalışırsa kafasını suya basacaksın,suya batarsa da yardım edeceksin batmayacak.O yüzden bize neticede bir şey olmaz, biraz rezillik çekilir, ama devran döner.AVM ler dolar, sokaklarda mercedesler gezer falan))))Gavur batmamıza da izin vermez çıkmamıza da.
    Ettigj kar da yeterli ameline ulastiysa
    Başkada ameli de yoksa
    Dahada karlı olduğunu vs perspektifinden çıkarmış ise
    Öyle bi izin verirki
    Saşar kalırsın

Yeterem tavsiyesi degil

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Az uğraşmadılar ama bu hale getirmek için.

Alnımızın teriyle kazandık bu yeri.

Bizimki hala dünyanın en büyük 20 ekonomisinden biriyiz demekte.

Kıstas olarak GSMH yı alırsak doğrudur.

Ancak bu yirmi listesinde Suudlar da var.. Nijerya bile zaman zaman var.Endonezya var.

Norveçi, Hollandayı, İsveçi göremezsin...

Neyse...

Siyaset münazara mantığına dayanır.

Filin neresini tutarsan oraya göre belirlenir her türlü tanım/tarif...
    Norvec, İspanya, Venauzella, İran, İsvicre ve Tayvan G20 de temsil edilmiyorlar, bize yer kalmazdi yoksa!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Fatih Altaylının bugünkü yazısındaki iddiaya göre CHP, kendi adayı Muharrem İnce'ye yardım yapmıyormuş.

İnanılmaz.

Biraz önce Halk TV de Muharrem İncenin İBAN nosu verildi...

Vatandaşlardan bağış isteniyor.

Bankaya ( İş ve Ziraat) para yatırılır ya da havale edilirken masraf alınmayacakmış.

Vatandaş TC Kimlik Nosuna da vermesi gerekiyormuş. Yoksa Hazineye irat kaydediliyor.

Bendeniz yarın bir söz hakkım olsun diye görevimi yaptım...Umarım yararlı olur.

Benim forumda olup Dolara geçememiş forumdaşlara acizane tavsiyem olacak, en az 1 yıllık ihtiyacınızı karşılayacak, bozulmadan saklanacak emtialardan stok yapın bari seçim sonrası minimum % 30-40 arası yenilecek kazık fiyat artışlarından bir nebze olsun kendinizi korumuş olursunuz . Hadi bu son kıyağımıda unutmayın.

Sayfa 821/1023 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •