Onemli Gunler Banner
Sayfa 823/997 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Bir de akp sanata karşı derler.
    Olurmu karşı!.

Sanat,sanat için mi,
    Sanat,halk için mi tartışmasına,,,kuyruğu ve üst üst binmiş gınsırak ve beygirimsi tasvirle;SANATın HALK İÇİN OLDUĞUNU İSPATLAMIŞ OLDU...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

2. Hele bi sağlam gaz çıkartalım,
    bencamini tasma takıp dolaştıracaz sokaklarda. hülooogg.
    hülogg da ne oliyi asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bear bull
    uygun olduğunda bi atptp pastası paylaşabilirimisin?

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    halka arz olunacam diye viopu sıfırladım.
    o da miktarsalmış meğer. asdas.
    yoksam çeyrek lönk girerdim.
    gılçıksız bi on binlik var gibin durur.
    neyse pazartesi bakacaz artık.
    hem ülesi daha güvenli sankim.
    arz da bana full giriştiler de. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. En düşük 1.538.00
    En yüksek 1.543.25

Makas 160 (son 1 hafta yükseği 230)

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

5. bofa fırsatı bulmuş çakmış 200 bin lotu dirençten...

SPOT

7.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    Hahhhaha ) ben bu doların delisiyim, vadelisinin serdengeçtisiyim.. dolar tabelasına bakmıyorum bile gün içi, şimdi baktım 6 kuruş terse düşmüş pozisyon, zaten yarın ekleme yapacam shortlara, pzt kadar 3 günlük fonlama fiyata girsin, o vakit tekrar gözden geçiririm.. tüm zamanların en köpük usd/try fiyatlamasından mı korkalım ?? Lan bırakkk

bu arada 20 puan düşünce shortçuların çalı dibinden fırlayıp festivale başlamaları da çok sevimli hakkaten, üzülüyo insan tabii, yine hüsrana uğrayacaklarını bilmek hüzünlendiriyo insanı
    ek shortları tamamladım usd/try haziran vade, ortalama maliyet 8.80 biraz üstü oldu..

normalde pozisyon detayı yazmaktan imtina ederim, ikide bir foruma extre atan kifayetsiz muhterisler midemi bulandırır vs, ama bu dolar shortlardan zarar etmemi umarsızca bekleyen cibilliyet yoksunu zibidilerin mevcudiyetini bildiğim için paylaşıyorum.. kapattığım zaman haber vericem (kar yada zarar)

8.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    ek shortları tamamladım usd/try haziran vade, ortalama maliyet 8.80 biraz üstü oldu..

normalde pozisyon detayı yazmaktan imtina ederim, ikide bir foruma extre atan kifayetsiz muhterisler midemi bulandırır vs, ama bu dolar shortlardan zarar etmemi umarsızca bekleyen cibilliyet yoksunu zibidilerin mevcudiyetini bildiğim için paylaşıyorum.. kapattığım zaman haber vericem (kar yada zarar)
    Rüzgara karşı koşanlar her zaman takdir edilir.
    Bol kazançlar.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Sayfa 823/997 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •