Sayfa 825/1078 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Kesinlikle katılıyorum..

Teşekkürler...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Dün geceden beri datalarımda olan hataları düzenlemek ve geçerliliği kalmamış olan hisseleri temizlemek ve yerine yeni eklenen hisseleri koymak için uğraşıyorum...

O nedenle grafiklerde geçici bir sorun yaşanabilir...

Şu anda TA_Sistem grafikleri tamamlandı, birazdan CandleStick grafikleri de yüklenir...

NOT: Eğer önceden takip ettiğiniz ama şu anda göremediğiniz hisse, emtia, parite ve vb. varsa belirtmeniz yeterli...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    ...

NOT: Eğer önceden takip ettiğiniz ama şu anda göremediğiniz hisse, emtia,
    parite ve vb. varsa belirtmeniz yeterli...
    Üstadım hayırlı ramazanlar.

Teknik Analiz Bölümü İzleme Listesi'ndeki :

KRSAN kod değişikliği nedeniyle açığa çıktı.

BRKO, CASA, INFO, LINK ve USAK ın linkleri yerli değil yabancı.

Platform Bölümü'nde CASA'nın verileri Nasdaq'tan sağlanıyor.

İyi akşamlar. Kolay gelsin.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Üstadım hayırlı ramazanlar.

Teknik Analiz Bölümü İzleme Listesi'ndeki :

KRSAN kod değişikliği nedeniyle açığa çıktı.

CASA, INFO, LINK ve USAK ın linkleri yerli değil yabancı.

Platform Bölümü'nde CASA'nın verileri Nasdaq'tan sağlanıyor.

İyi akşamlar. Kolay gelsin.

Hayırlı Ramazanlar Üstadım...

KRSAN, sanırım CASA olmuş. Ben gündemi sıkı takip edemiyorum...

Benim veri sağlayıcı olan MatriksDownloader hâlen her ikisini de güncelliyor. Ben de son güncelleme tarihlerine bakarak fazlalıkları iptal etmiştim. O nedenle o kalmış...

Onu da hemen iptal ettim...

CASA, INFO, LINK ve USAK için Teknik Analiz bölümünde şu an için yapabileceğim bir şey yok. Aynı sorun daha önce de vardı.

Çözüm olarak başına BIST: yazarak BIST:CASA, BIST:INFO, BIST:LINK ve BIST:USAK şeklinde kullanılabilir...

Bu site çok eski olduğu için orada fazla oynama yapmak istemiyorum. Çünkü oradaki kodlamayı hatırlamakta zorlanıyorum. Yanlış bir şey yapıp hepsini uçurma riski var...!!!

Şu an için bu şekil devamdan başka çarem yok. Yeni siteyi yazmaya devam edebilseydim bu sorunların hepsi kökten çözülecekti ama o da hep yarım kalıyor.

Fazla zorlayınca rahatsızlanıyorum. Şu an için ufukta da görünmüyor. Çok şükür ben daha iyiyim ama zorlamaya gelmiyor, anında sinyal veriyor...!!!

İlginize ve dikkatinize müteşekkirim...

Hayırlı geceler...

Alıntı Originally Posted by marcrosenberg Yazıyı Oku
    Ek 25021
    Petkimde bende böyle birşeyler karaladım...Bu arada emeklerinize sağlık...
    Teşekkür ederiz...

SPK son günlerde hisse işlemlerinde usulsüzlük ve dolandırıcılık nedeni ile ceza kesiyor...

Hepsi doğru mudur bilemiyorum? Yargılama sonucu netleşir nasılsa...

Sanırım; elinde hisse olan, elindeki hisse hakkında yorum yapınca ve bunu satarken de yanlış bilgi verir veya vermezse suçlu oluyor...

Hâl böyle olunca ben de artık elimdeki hisselere yorum yapmayacağım. Sonra yanlış anlaşılır ve ne zaman satacağım hiç belli olmuyor. Sorun yaşamak içten bile değil...!!!

Herkesin bildiği gibi bende ağırlıklı olarak MRDIN ve PETKM var. O nedenle bu hisseler hakkında artık yorum ve grafik ekleyemeyeceğim...

Zaten sitedeki grafikler her şeyi net olarak söylüyor. Az biraz grafik okumayı öğrenen kimseye ihtiyaç duymaz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
    ....

Fazla zorlayınca rahatsızlanıyorum. Şu an için ufukta da görünmüyor. Çok şükür ben daha iyiyim ama zorlamaya gelmiyor, anında sinyal veriyor...!!!

İlginize ve dikkatinize müteşekkirim...

Hayırlı geceler...
    Aman diyorum sevgili üstadım. Sakın ha.!!! veriler uçarsa halimiz nice olur.

...
    Herkesin bildiği gibi bende ağırlıklı olarak MRDIN ve PETKM var. O nedenle bu hisseler hakkında artık yorum ve grafik ekleyemeyeceğim...

Zaten sitedeki grafikler her şeyi net olarak söylüyor. Az biraz grafik okumayı öğrenen kimseye ihtiyaç duymaz...
    Bu konudaki düşünceniz çok yerinde üstadım, yaşananlar her ne kadar sizi etkilemeyecek de olsa tedbirli davranmak gerek. Süreç sıkıntılı mahkeme sürecine kadar gidebilir. Spk ucu açık bir tebliğ yayınladı. Dolayısıyla ne olacağı belli olmaz. Tedbiri elden bırakmamak gerek.

Başlık takibi yapan yeni dönemde borsaya giriş yapanlar için aslında çok değerli veriler var. Buna dayanarak önümüzdeki günlerde yaşanabilecek olumsuzluklar için daha emniyetli yerlerden giriş yapılacak hisseleri seçmek kolay olacaktır diye düşünüyorum.
    Bu vesileyle bu hafta da bakınız yazdım diyeyim de fırçamı yemeyeyim.

Sayın bilgem Don Kişot , değerli abim Dandanakan sevgi saygılarımı sunuyorum
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

8. Tünaydın,
    sağlıklı ve mutlu bir gün dilerim.

Sayfa 825/1078 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •