Onemli Gunler Banner
Sayfa 826/863 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 6,601 - 6,608 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Tahtaya biraz destek attım bakalım karınca kararınca. Ayıp-8 yapacak ne var bu bilancoya.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    tahtaya biraz destek attım bakalım karınca kararınca. Ayıp-8 yapacak ne var bu bilancoya.

Sm-n985f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen, geçen sene 9 aylıkta 6 milyon bu sene 50 milyon daha ne olsun :-)

850 bin bofa sattı ırzına geçti bugün

Bir dost

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Ben bu filmi daha oncede gormustum.Gecen seneye gore karini kat be kat artiran kagit neredeyse taban olacak 50 milyon kari nerenize soktunuz.İsiniz gucunuz size guvenen ihracatci diyen urunu kaliteli diyen yatirimciyi duduklemek.Yada buna goz yummak..Yilsonunda 150ilyon kar aciklar bu kar nerden geldi deriz.Ama ati alan uskudari gecmis olur.yine kucuk yatirimci olarak bizler bon bon bakariz onlar ellerini ovustururken.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu şirketin karlarında ki ani değişimlerin en büyük sebebi aşağıda ki bilanço kalemi diye düşünüyorum!
    Bunlar risk alıp piyasalarda Finansal enstrümanlarla oynuyorlar !

Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kar/Zarara Yansıtılan Finansal Varlıklar
    237.933.885

5. borsa sabır işidir biz 1 zarar edersek tahtacı 1000 misli zarar eder zarar etmeyiz de zaman kaybederiz tahtacı bilançoyu beğenmemiş
    ​malı sattı ne çok alıcı geliyormuş verdikce aldılar anlaşmalı dağıttı bu satışı gören yatırımcı tahtaya mı yanaşacak mal alacak .
    yatırım tavsiyesi değildir

6. Eyvallah kardeşim, sağolasın .sizin dediğiniz doğru.
     Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Kısa vadeli borca bir önceki döneme bakıp azaldı diyorsun sanırım...
    Sene başına göre bakarsan yaklaşık 250 M artış var...
    Burası yıl içinde azalıp yükselme gösterebilir...
    Ama borç ödedi kar düştü denemez... Borç ödemenin karın düşmesiyle alakası yok...
    Ancak borç ödemek için kredi çekmişsen, kredinin faiz ve komisyon masraflarını gider olarak gösterirsin, bu karı etkiler...

Öz kaynakların 190 milyon artışı ise...
    "Maddi duran varlık yeniden değerleme ve ölçüm kazancı"ndan gelmekte... 186.192.988 TL (Bilançonun z sermaye kaleminde)
    M2007J17G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sn. Kartopu, klimasan senelerdir alır satarım hiç üzmedi. Böyle bir hareketi de hak etmedi ama burası borsa kim kime... neyse ozetle bugün tekrar geri gelme imkanı oluştu geldik, çok bir şey de almadık, benin gibi gözünün ucuyla takip eden ve fırsat olunca alan olmuştur. Ucuza çektikçe mal kaybeder, kendi bilir bence bu sefer de beni üzmeyecek.
     Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

borsa sabır işidir biz 1 zarar edersek tahtacı 1000 misli zarar eder zarar etmeyiz de zaman kaybederiz tahtacı bilançoyu beğenmemiş
    â��malı sattı ne çok alıcı geliyormuş verdikce aldılar anlaşmalı dağıttı bu satışı gören yatırımcı tahtaya mı yanaşacak mal alacak .
    yatırım tavsiyesi değildir
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. #KLMSN İLETİŞİM:
    TEL:0236 236 22 33
    E-MAİL:[email protected]
    Patrona Şirketine ve Ortağı Olan küçük yatırımcıya neden sahip çıkmadığını ve BAFO çakalının picligjne neden izin verdiğini soralım beyler . Bir olalım herkes arasın sorsun.20211110_214254.jpg

M2007J17G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 826/863 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •