Sayfa 828/1009 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Niye panik yapayım ki başkan saçma olan şeye saçma demiyecekmiyiz bunun panik olmakla ne alakası var durup dururken rusya ne alaka bugün euro da düştü dedi mesela bravo mu diyeceğim
    EURUSD eksideydi onu kastetmiştir Herşeyide ters anlamana gerek yok...

Niye panik yapayım ki başkan saçma olan şeye saçma demiyecekmiyiz bunun panik olmakla ne alakası var durup dururken rusya ne alaka bugün euro da düştü dedi mesela bravo mu diyeceğim

ilginç illimünati mesajlar yayıyon dünden beri

Bence bu olursa reis e yarar bizim halk çılgındır hayrola neler oluyor böyle ne işler dönüyor der reise oy verir
    KK aday olmasaydı zaten bu kadar teknik taktik yok sen adaylıktan çekil yok sen aday olma tatavasına gerek kalmazdı
    KK ya kesinlikle vermem diyen bir kitle var bunlar ya seçime gitmez ya da Sinan oğana verecektir çok fazla bir oy katkısı olmaz millet ittifakına
    Babuşçu bu kadar saçma yorum yapacağına direk muhalefet e oy verin dese daha açıklayıcı olurdu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ilginç illimünati mesajlar yayıyon dünden beri
    dediklerimin hiç birinde anormallik yok fanatik partizan olan yanlış anlayabilir tabi

4.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    "Emri ben verdim" gibi olmasın da sonu...
    Bu yapilanlar rus hecker'lerin isi ancak arkasinda rus istihbarati var, bunu tespit etmese, elinizi Turk'un devletinden cekin..! demez.

Rus yonetimi, kendi ulusunu mahveden bir adamin kalmasini ister tabiki, ve her zaman en zor aninda vurur.

Osmanli Rus tarihinin son 200 senesine bakin, ogrenin ne kadar dost olduklarini.

Bursa 52-45 kk önde.
    İstanbul 52- 47 kk önde
    Ankara 54-45 kk önde ....benim tahmin

dediklerimin hiç birinde anormallik yok fanatik partizan olan yanlış anlayabilir tabi
    yazdıklarını çözebilecek kapasitem var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Ayhan başkan geçmiş olsun diyelim mitingte kaza geçirmişsin. Öyle duydum. Mitingte coşku olunca herkes zıplamış bu arada senin boy ufak olunca ezilme tehlikesi geçirmişsin öyle duydum.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yazdıklarını çözebilecek kapasitem var
    eyvallah başkan saygılar seçim için seni kırmam

Sayfa 828/1009 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •