Sayfa 829/1003 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. geçenki toplantı için forumda %30 ile en yüksek tahminini yapmıştım. tabii benim tahminim de olması gereken idi. ama sadece %15 yaparak enflasyonu düşürmek gibi bir niyetlerinin olmadığını belli ettiler. Onun için bu sefer max 200 bp diyorum.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Iffet'in durumuna düştüm.
    Geçen Eylül ev almak için ;emekli ikramiyesi almış kardeşimin elindeki dolar ve gramlari aldım.
    Planım kendim ikramiye aldığımda ödemek. Yani ikramiyemi baştan değerlendirmek.
    Nasıl olsa 2 seçim var benim ikramiye artar dolar biraz baskilanir (35' e kadar sorun olmaz)
    Öyle bir sahlandim ki temmuz ayinda.ikramiye %17.55 ,dolar %37 civarı ,
    Maaş %59 emekli maaşı %25 arttı.
    Emekli olsam emekli maaşı ile maas arasi uçurum oluştu gecinemem. Olmasam ya dolar başına alır giderse?

3.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Iffet'in durumuna düştüm.
    Geçen Eylül ev almak için ;emekli ikramiyesi almış kardeşimin elindeki dolar ve gramlari aldım.
    Planım kendim ikramiye aldığımda ödemek. Yani ikramiyemi baştan değerlendirmek.
    Nasıl olsa 2 seçim var benim ikramiye artar dolar biraz baskilanir (35' e kadar sorun olmaz)
    Öyle bir sahlandim ki temmuz ayinda.ikramiye %17.55 ,dolar %37 civarı ,
    Maaş %59 emekli maaşı %25 arttı.
    Emekli olsam emekli maaşı ile maas arasi uçurum oluştu gecinemem. Olmasam ya dolar başına alır giderse?
    tamam işte aldığınız ev fazlasıyla değerlenmiştir iffetlik bi durum yok

İffetlik hali yoğun sıkışmışlık ve hareket kabiliyiteninin olmaması ve duygusal karmaşa durumudur

4. Dunyanin en guzel milleti.

Kadin Millilerimiz sahada mac yapiyor.

Tirbunde 30'lu yaslarda bir kadin pankart acmis.

Guzman'im da Guzman'im.

Melissa GUZMAN, su an dunyanin bir numarasi, Kuba'li, vatandas olmadan Italya ve Sirbistan vatandaslik teklif etmis.

Kiz, bizi tercih etmis.

Bu tirbundeki kadin da almis onu kalbinin icine sarmis.

Elinde pankart.

Guzman'im da Guzman'im.

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    1 top dondurmada mı yemeyelim

Tam makbule için alınır.!!!

https://m.youtube.com/watch?v=pduVX2ssTZg

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    1 top dondurmada mı yemeyelim

hayatta gördüğüm en pahalı (daha pahalısı vardır elbet) topu 4 euro ile italyada ispanyol merdivenlerinin oradaki dondurmacı idi
    kıza 3 top aldım yüreğime inecekti 12 euro şimdi kesin 15 euro olmuştur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

es geçme ihtimali varmı gaye ablamın ?

8. Narkotik Suçlarla Mücadele Başkanlığı nda görev yapan başkan yardımcısının, bir süre önce tanıdığı bir kadını, müstehcen görüntülerini gizli kayıt yaparak şantaj ve tehdit ettiği iddiası çerçevesinde idari soruşturma başlatıldı.

Tehdit edilen kadından 150 bin dolar aldığı iddia edilen polis müdürünün olayının ortaya çıkmasının ardından konu İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ya aktarıldı. Yerlikaya nın olaya tepki göstermesiyle birlikte söz konusu polis müdürü hakkında Emniyet Genel Müdürlüğü nce soruşturma başlatıldı. Adı gizli tutulan polis müdürü hemen açığa alındı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

Sayfa 829/1003 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •