Sayfa 829/1004 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    CDS ler yükseldiği için şimdilik zarar yazma olasılığınız yüksek ...İşler pozitife sardığında ise kar yazmaya başlarsınız...
    Yo sn heval doların artışı yüzdesel olarak cds in yükselmesini kompanze ediyor,dolar artış dönemlerinde eurobond dolar kadar artmaz ama nominal olarak genelde artı yazar.Bende de var ordan biliyorum.

2. Uzaya sert inişten sonra sanırım yumuşak inişte yapacağız… Yol ne kadar sürer, sigaram ve rakım olacak mı .. olursa ben giderim ağalar

3. eurobondlar nasbond olmasın da öpülmedik bir ora kaldı

4.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    eurobondlar nasbond olmasın da öpülmedik bir ora kaldı
    Burda konu sanırım DTH olarak gözükmemesi bir süre…. En azından benim tercihim bu

Kral ÇIPLAK.!!!
    Sıcak para buharlaşınca.!!
    Biz bize kaldık.!!!
    Kim ???
    Ne ile .???
    Nasıl hangi döviz rezervi ile.!!
    Takla attıracaklar.!!
    Dış döviz Borçlarını.!!
    İmf nin yeni düzenlemesinde.!!!
    Imf üyeside olsa.!!!
    Gri listede olan ülkelere.!!
    Zırnık kredi yok.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Burda konu sanırım DTH olarak gözükmemesi bir süre…. En azından benim tercihim bu
    aracı kurumda yatırım hesabında tutuyorum.. dth sayarlar mı ?

7. Post

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tıraş olunca, yüzünüze ayran sürüyorsunuz galiba?

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yo sn heval doların artışı yüzdesel olarak cds in yükselmesini kompanze ediyor,dolar artış dönemlerinde eurobond dolar kadar artmaz ama nominal olarak genelde artı yazar.Bende de var ordan biliyorum.
    Benimbahsettiğim kazanç usd bazında...TL bazlı kar herzaman yazar , dolar düşerse bond yükseliryine kar yazarsın...

Sayfa 829/1004 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •