Sayfa 829/1000 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Son dağılımlara göre TCD hisseleri %2.68, ACC hisseleri %2.85, GL1 hisseleri %3.69 artıda şu an GMA hisseleri %2.92, FID hisseleri %3.07 artıda
    Güncelleme yapalım Son dağılımlara göre TCD hisseleri %3.44, ACC hisseleri %3.73, GL1 hisseleri %3.86 artıda şu an GMA hisseleri %3.15, FID hisseleri %3.19 artıda

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Güncelleme yapalım Son dağılımlara göre TCD hisseleri %3.44, ACC hisseleri %3.73, GL1 hisseleri %3.86 artıda şu an GMA hisseleri %3.15, FID hisseleri %3.19 artıda
    Değişmezse fonlar sabahki tahminim doğrultusunda ortalama yüzde 4 yapar borsa 98 lerde kalırsa işte o zaman bundan fazla yapan düşüşte düşmeyen sürekli gider 2 ileri 1 geri mehter modeli olmalı buna uymuyorsa ya da tersini yapıyorsa salla gitsin

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sayin yuji getirileri hemen hemen ppf kadar
    Birde bana 2 gun kaybettirir
    Valorsuz ama bozsam p.tesi oglenden sontra gelir...herhangi birseye giremem. Sali giris yaparim. Carsamba almis olurum...kesinlikle hata
    Bunlar TEFAS'taki fonlar çalıştığınız bankanın kısa vadeli borçalanma araçları fonuda valörsüzdür.

Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Değişmezse fonlar sabahki tahminim doğrultusunda ortalama yüzde 4 yapar borsa 98 lerde kalırsa işte o zaman bundan fazla yapan düşüşte düşmeyen sürekli gider 2 ileri 1 geri mehter modeli olmalı buna uymuyorsa ya da tersini yapıyorsa salla gitsin
    Bugun yapilacak tek mantikli sey
    Hisse almaktir
    Ne alsan kazandirir
    Fon icin p.tesiyi beklemek mantikli...
    Duzeltme yapmadan 100k yi devirecegini dusunuyorum cunku bu gap degil
    Zaten altini doldurarak cikmisti

5.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Üstadım bunlar hisselerin getirileri gözden kaçan nokta bu fonlarda %100 hisse yok. %80 ile %100 arasında. %90 hisse olsa portföyde %4 artıda fona %3.6 gibi yansıması olur.

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bugun yapilacak tek mantikli sey
    Hisse almaktir
    Ne alsan kazandirir
    Fon icin p.tesiyi beklemek mantikli...
    Duzeltme yapmadan 100k yi devirecegini dusunuyorum cunku bu gap degil
    Zaten altini doldurarak cikmisti
    Yalnız fonu pazartesi alırsak .. h.sonu riski geçtiğinden pazartesi daha bir yüksek fiyattan alınabilir gibi geliyor bana.

7. borclanma araci almak zamani mi riskden kacan icin?!

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    borclanma araci almak zamani mi riskden kacan icin?!
    Tam zamani
    Uzun vade al shangil

Sayfa 829/1000 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •