Sayfa 83/965 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 7713 madde; 657 - 664 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

Kaldı 77 kuruş çok kısa hedef dostum..
    456.jpg
    35 ½

mezun olduktan sonra tek bir uv kağıt almıştım haziran 2016 da. çok şükür maliyette zarar etmedim hiç. biraz kârdayım, ama uvy de kara değil aldığın temettüye bakmalısın deniliyor.

temettü sonrası hisse biraz düştüğü için elimdeki nakitle portföyümü çeşitlendirmek için pnsut aldım biraz. yorumlarda 30lu sayfalara kadar okudum, yine sabrın önemli bir şey olduğunu anladım. paraya ihtiyacım olmadığı sürece satmamak niyetindeyim. uvy de zarar ettirmemesini temenni ediyorum.
    long term investor ~~
    Eğer borsa uzmanları gerçekten uzman olsalarda, hisse satın alır tavsiye satmazlardı - N. R. Augustine.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
     Alıntı Originally Posted by sgk152535 Yazıyı Oku
    mezun olduktan sonra tek bir uv kağıt almıştım haziran 2016 da. çok şükür maliyette zarar etmedim hiç. biraz kârdayım, ama uvy de kara değil aldığın temettüye bakmalısın deniliyor.

temettü sonrası hisse biraz düştüğü için elimdeki nakitle portföyümü çeşitlendirmek için pnsut aldım biraz. yorumlarda 30lu sayfalara kadar okudum, yine sabrın önemli bir şey olduğunu anladım. paraya ihtiyacım olmadığı sürece satmamak niyetindeyim. uvy de zarar ettirmemesini temenni ediyorum.
    Uvy'de temettü önemlidir ancak herşey değildir. Temettü dağıttığı halde kazandırmamış hisseler mevcuttur, örnek mrdin ve ttkom. Bu yüzden satışlarını ve karlılığını artırırken temettü dağıtan hisseler daha çok kazandırırlar. Temettüyü başlı başına bir takıntı haline getirmemek lazım. En yüksek verimdeki hisseler en çok kazandıranlar değil çünkü.

Bol kazançlar.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Yaşarlar deyince otur
    kırk sene düşün
    bunun adı yaşarlar!!!!!!!!!!!!
    y.t.d

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Yaşarlar deyince otur
    kırk sene düşün
    bunun adı yaşarlar!!!!!!!!!!!!
    y.t.d

Sen papağansin herhalde.iki kelime öğrenir tekrar eder ya

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. bu haftanın kişneyen yıldızı olabilir sanki 14,43 üzerinde hiç tanımam etmem kağıdı teknik taramada buldum diğer köydede paylaştım farklı bir rumuzla fakat ben alamıyorum tabi elimde başka mal var hareket çekersede sadece seyrederim tıpkı geçen hafta btcım ve lınkı seyrettiğim gibi tabi her zaman kedi kaymak yemez tam tersine düşedebilir

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by uzunvadeci35 Yazıyı Oku
    Sen papağansin herhalde.iki kelime öğrenir tekrar eder ya

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 83/965 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •