Sayfa 830/992 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Piyasa artıya geçti bu mübarek hala %3 eksi, millet boşuna yakınmıyor, ayıp be kardeşim, 80'den 60'a gelmişsin zaten.
    Piyasa belki eksiye döner diye çamura yatıyor namıssız

2.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Piyasa belki eksiye döner diye çamura yatıyor namıssız

Niyet kötü olunca fark etmiyor, hisse desteksiz düşüyor, hadi kırmızı eyvallah ama %3 neyin nesi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Niyet kötü olunca fark etmiyor, hisse desteksiz düşüyor, hadi kırmızı eyvallah ama %3 neyin nesi.
    Katılıyorum sayın bawer bizden başından beri söylüyoruz 2.5 yıl oldu bu baskı neyin nesi hala çözemedim. Adamlar da paylaşma duygusu yok

4.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Katılıyorum sayın bawer bizden başından beri söylüyoruz 2.5 yıl oldu bu baskı neyin nesi hala çözemedim. Adamlar da paylaşma duygusu yok
    Hırsız içeriden olunca kilit tutmuyor anlayacağın. Biz de ha bugün ha yarın mı gidecek diye habersiz mal gibi bekliyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Paylaşamasalar başka bir yere gider, paylaşmamaya devam etsin bakalım, paylaşarak büyümenin en iyisi olduğunu anlarlar bir gün ama biz görür müyüz bilemem.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Hırsız içeriden olunca kilit tutmuyor anlayacağın. Biz de ha bugün ha yarın mı gidecek diye habersiz mal gibi bekliyoruz.
    Habersiz derken parsan diye bir şirket varmış fabrikayı taşımış yeni yatırım yapmış ihracat rekor kırmış ama ne hikmetse hiç kar edememiş bilanço daki karlar iltiraklerden gelmiş ne almış ne satmış ne üretmiş bilmiyoruz. Biz bilmeyiz teyfik ağamız bilir anlayacağın 😀

7. 60 İn altına da indi sonunda buralardan bu malı kim veriyor ya... Bedava buralar hayret bulan vermez...

8. Teyfik ağa uçağını sat da parsan al. Bu fiyatlara bedava bak yoksa pişman olursun. Sonra ucuza almak için tekrar bize baskı uygularsın gel ucuzken al.

Sayfa 830/992 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •