Sayfa 831/1031 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon
Arama sonucu : 8242 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    Çekmeceği bulamazsak veya bulup ta paramızı çekmecede bulamazsak nereye müracaat etmemiz gerekiyor.
    Allah korusun ama çalınan paranız yada altınınız olursa, o para yada altın için nereye müracaat edecekseniz aynı yere gitmek lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Allah korusun ama çalınan paranız yada altınınız olursa, o para yada altın için nereye müracaat edecekseniz aynı yere gitmek lazım.
    Emniyete giderim kamera kayıtları işe yarayacaktır. Bitcoin cüzdanı boş ise aynı şeyi mi yapıcaz? Hangi ülkenin emniyetine gidicez?
    Bitcoin 65.000 dolar iken de benzer soruları burada sorduğumda tatmin edici yanıt alamadığım için bitcoin almamıştım.

3.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    Emniyete giderim kamera kayıtları işe yarayacaktır. Bitcoin cüzdanı boş ise aynı şeyi mi yapıcaz? Hangi ülkenin emniyetine gidicez?
    Bitcoin 65.000 dolar iken de benzer soruları burada sorduğumda tatmin edici yanıt alamadığım için bitcoin almamıştım.
    Cüzdan niye boş olsun.
    Cüzdan boş derken bitcoinin değerinin sıfırlanacağını diyorsanız o başka.
    Soğuk cüzdana çektiğiniz coininiz yok olmaz.

Olayın püf noktası şu
    Eğer coin alırsanız borsada tutmayacaksınız, soğuk cüzdanınıza çekeceksiniz. Orda birşey olmaz, yeterki cüzdanı kırmayın, şifreyi unutmayın.

Bu arada altın başlığında kripto muhabbeti yaptık diye kızacaklar bize.
    Bana müsade.

4. İnsanlar emlak ve altın gibi binlerce yıllık yatırım araçlarına karşı dandik dundik şeylere inanıp,
    ciddi ciddi bu konu üzerine kafa yoruyorlar ya, vallahi gülüyorum.

Lale soğanının 1 florinden gelip, ortalığı kasıp kavurup, eninde sonunda yine 1 florine gittiği gibi,
    kripto zamazingolar da kaç cent'ten geldiyse oraya gidecek..
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5. Arkadaş, kriptosunu ortaya çıkaran ahali koşsun tuzlasın istiyor.. Fukara ahali hangi birine tuzluk yetiştirsin..
    Ben bile sabah erken kalkabilsem bir kripto çıkarmayı düşünüyorum yani!

6.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    İnsanlar emlak ve altın gibi binlerce yıllık yatırım araçlarına karşı dandik dundik şeylere inanıp,

Lale soğanının 1 florinden gelip, ortalığı kasıp kavurup, eninde sonunda yine 1 florine gittiği gibi,
    Bittirgitcoin’un geldiği yer karışık pizza parası kadar. Ben bunı baz alıyorum.
    Karışık pizza 5 USD desek: 5 dolar nere 32.300 dolar nere?

7. "Akçakoca İlçe Müftüsü Şaban Soytekinoğlu; Selanik göçmenleri nin yüzde 90ı sabetayist..."
    Bunlar "Evimizi Yunan askerine emanet edelim girsin çıksın möyim değil, yeter ki camiye vaktinde yetişelim.." diyen Şeyhülİslamların Fesli Kadir'lerin yetiştirmesidir..

8. Dünyada genç insanların beynine format atmak için TAVISTOCK ENSTİTÜSÜ vardır.

Buradan yetişen gençler kimler mesela? Birkaç örnek sayayım. Size ev ödevi gerisini siz araştırın. Bu enstitünün yıllık araştırma geliştirme bütçesi 10 milyar GBP yani İngiliz sterlini. Bu enstitü dünyadaki tüm büyük trendleri belirler. Dijital para deneyini de bu enstitü sosyal mühendislik kapsamında uçtan uca planladı. Neye evrileceği de planlandı. Araştırın okuyun. Oku emri kutsal Kuran ın ilk emridir!

• Beatles
    • Elon Musk
    • Mark Zuckerberg
    • Lady Gaga
    • Katy Perry
    • Beyonce

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    İnsanlar emlak ve altın gibi binlerce yıllık yatırım araçlarına karşı dandik dundik şeylere inanıp,

Sayfa 831/1031 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •