Sayfa 832/1001 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: Viop XXXII

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    sen otvyi sıfırla bu millet 100milyar dolar cari açığı bir günde bırakır kucağına.
    ertesi gun ne araba kalir ne telefon.
    yok yok discretus abi sen bizi duman edersin vioptan devam et.
    hahaa.. yok. yok.. merak etme..

bunlar yönetmeyi bilmiyor.. eskiden ötv mi vardı bizde?

dünyada kaç ülkede böyle ötv var..

bizde cari açığın nedenleri farklı. israf ve yönetimdeki verimsizlik..adam kendine 3 tane saray yaptı kaşla göz arasında mesela.. ayrıca ümmeti sevindirmek için eskimolara bile cami yapma isteği var bunlarda..yani vergiler millete paralar ümmete.. 20 yıldır böyle..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Çokkk para keybettim burada,daha %10 belki geri almışımdır,hala %90 alacaklıyım;öğrendiğim tek şey piyasa kırmızıyken yeşil,yeşilken kırmızı deneme mutlaka az çok kazanırsın...
    Daha hala akıllanmamışsın, bir de akık veriyorsun millete... Kardeş aklın kendine kalsın sen ustalarsan akıl almaya bak...

Normalde istesen dahi Muhammed Ali gibi bir boksörle maça çıkamazsın çünkü denginiz değil. Ama viop da al yada sat tuşuna bastığın zaman finans dünyasının Muhammed Ali leriyle vuruşmaya oturursunuz... Adam hem haber, hem kişisel donanım, hem de finansal gücüyle karşınızdadır... Siz ise belki liseyi zar zor bitirmiş yarı cahil bir adamsınız...

3.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Daha hala akıllanmamışsın, bir de akık veriyorsun millete... Kardeş aklın kendine kalsın sen ustalarsan akıl almaya bak...

Normalde istesen dahi Muhammed Ali gibi bir boksörle maça çıkamazsın çünkü denginiz değil. Ama viop da al yada sat tuşuna bastığın zaman finans dünyasının Muhammed Ali leriyle vuruşmaya oturursunuz... Adam hem haber, hem kişisel donanım, hem de finansal gücüyle karşınızdadır... Siz ise belki liseyi zar zor bitirmiş yarı cahil bir adamsınız...
    Sağlam söverdim sana ama forum adabına uymaz,ama sen gene de sağlam sövdü say...

çalışan, tamamıyla operasyonel ve yeri güzel 90 milyon yolcu kapasiteli havalanını yokettiler, yerine 30-40 milyar dolara yeni ve BOŞ havalimanı yaptılar..

cari açık böyle şeylerden ortaya çıkıyor.. ülkeyi gereksiz yere borca sokarak..ülkenin her yerinde ilkel zihniyet ürünü rantabl olmayan projelerle "..ama yol yabdılar" dedirtmek için harcanan milyarlar yüzmilyarlar var..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Sağlam söverdim sana ama forum adabına uymaz,ama sen gene de sağlam sövdü say...
    Senin zihniyetin bu ülkenin başında ki en kötü bela, bilgin yok ama her konuda fikrin ve bilgisiz fikirlerini çekinmeden söyleyecek saçma sapan bir özgüven...

SPOT (dünkü gibi BOFA ne var ne yok satmaya devam! kapanışta alacak mı ki bu sefer!)

7.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Senin zihniyetin bu ülkenin başında ki en kötü bela, bilgin yok ama her konuda fikrin ve bilgisiz fikirlerini çekinmeden söyleyecek saçma sapan bir özgüven...
    Burada bir sürü lise mezunu vardır aşağıladığın,ben üzerime alınmadım diplomayı göndereyim münasip bir şekilde kullan bay ukala...

GARAN_ 6.69 desteğe sırtını yaslayınca...

Sayfa 832/1001 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •