Sayfa 832/913 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Dur bakalım tam alım yerine gelmiş biraz alayım yine endeksi 121.200 üzerinde kapanış yapsında seni göreceğim kutpocuğum
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. 121.200 geçmeyen endeks ise 118.900 altını düşünemiyorum. Ben ful nakite keçiyorum porselenler sizin olsun spek efendi nakit olsun benim olsun bir süre tatil
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Kalanlara bol kazançlar. Bi daha kutpo mu tovbe

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kumarbazları hiç affetmez kutpo. Al sat hissesi değildir. Tersi çok pistir.

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Valla ben bu hiseede 8 den beri teknik al verdiği halde delş tırsarım 9.40 dan bana aldırıp 7.60 zorla kaçmıştım sonra 4 lere kadar saldı elli tane hikayesi var yalnız patronu adam zikenlerden bilançoyu istwdiği anda allem edip gullem edenlerden normalde bufün tavan yapan hşssede ky hiç dökülmemiş ilginç olmuş dediğim gibi 8 lerde başka tahta olsa kesin alırdım ama bundan deli tırsarım temelanaliz hatırlar o dönemi millete ne çaktı patron
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    bile bile lades olmaya geliyom ulennn 11,15 den gözümü kapattım aldım
    laaa spek tecavüz edeceksende adam gibi yap hanzolar gibi yapma romantik bir ortam sağla )))
    ulen dur daha yeni aldımm len kapı arkasında bekleyen cemil gibi olmaaaa
    Mesajda yazdım zaten efe bey bile bile atkadım diye o yğzden yüklü almadım sadece 2000 lot
    2000 lira kaptırdım yine bu acoğli ac köpeğe neyse ben bile bile lades olmaya geldim dedim bir ihtimal değişmiştir bir daha 100 olsanda almam 1 lot 10,600 den stop olmuştum
    herkese hayırlı kazançlar şükür klmsn dan kazandıkda umursamadık bu rakamı
    ytd deli saçmasıdır

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Valla ben bu hiseede 8 den beri teknik al verdiği halde delş tırsarım 9.40 dan bana aldırıp 7.60 zorla kaçmıştım sonra 4 lere kadar saldı elli tane hikayesi var yalnız patronu adam zikenlerden bilançoyu istwdiği anda allem edip gullem edenlerden normalde bufün tavan yapan hşssede ky hiç dökülmemiş ilginç olmuş dediğim gibi 8 lerde başka tahta olsa kesin alırdım ama bundan deli tırsarım temelanaliz hatırlar o dönemi millete ne çaktı patron
    bile bile lades olmaya geliyom ulennn 11,15 den gözümü kapattım aldım
    laaa spek tecavüz edeceksende adam gibi yap hanzolar gibi yapma romantik bir ortam sağla )))
    ulen dur daha yeni aldımm len kapı arkasında bekleyen cemil gibi olmaaaa
     Alıntı Originally Posted by Abrakadabra Yazıyı Oku
    Kumarbazları hiç affetmez kutpo. Al sat hissesi değildir. Tersi çok pistir.
    adamın kendisi kıbrısta rule oynuyor sende haklısın)
    ytd deli saçmasıdır

7. Emeklilik fonlarının alması bir dert satması bir dert. Bayağı bir satış fonlardan gelmiş, muhtemelen günlükçülerinde etkisi ve 1,5 tavanın biz ky lere ödetmeden olmaz.

8. Tahta sahibi/yapıcısı, bist bugün en çok düşenler listesine baktığınız da o listede yer alan şirketler ile aynı listede olmak bu kadar para bu kadar zaman harcamanıza ve bu kadar ky nin ahını almanıza rağmen sizi rahatsız etmiyorsa diyecek tek şey var yazık hemde çok yazık. Çok gittiniz, yıllardır mal taşıttınız tam başa baş çıkma imkanı bile vermediniz. Enflasyon farkı, dolar farkı, alternatif getiri kaybı.. Bile düşünmeden hiç olmazsa ky ye düşünme ve çıkma fırsatı verseydiniz.
    Birileri çıkıp 4,5 lardan buraya geldi daha ne istiyorsun diyebilir. Onlar ca yıldır şirkete inanıp her seferinde alım yaptığınızda 11 lerin bir anlamı yok

En avantajlı 2006 yılında 9 liralardan maliyetlendirdikleri ky 4 yılın sonunda nasıl 11 den çıkış yapacak

Sayfa 832/913 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •