Sayfa 833/1044 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn T/A fiyat eklenirse daha aydınlarıcı olabilir. toplanma dönemi ortalama fiyatından alımlar mesela 10000 lot 1 liradan toplandı.... 5000 lot 5 liradan satıldı kalan 5000 lot hem maliyetsiz hem kullanılabilir hem tahtanın sahibi benim ben de zarar ettim vs olur mu diye düşünüyorum....
    Bahsettiğiniz Maliyet eğer benim grafiğe eklediklerim ise sorun yok, zaten var demektir. Eğer farklı bir şeylerden bahsediyorsanız biraz daha detay rica ediyorum...

Örnek olarak; dünkü paylaştığım grafikte, barların üzerinde dikine ve parantez içerisinde yazan rakamlar Maliyet 'i temsil ediyor. Hem Alış, hem de Satış için maliyetler görünüyor...

MaşaAllah takipçi sayısında bayağı bir artış olmuş...

Gizliden değil de açıktan olsa, çok daha hoş olacak ama sanırım Lütfü 'nün dediği gibi başka yerlerde yeni paylaşım olmayınca, öne çıkan başlık bu olunca insanlar meraktan giriyordur. Umduklarını sanırım bulamıyorlar ki, bir şeylerden yazmadan gidiyorlar...

PKART...

Son haftanın Takas değişimi...

GDK blokesi çözülen malları ANC 'ye virmanladı, bunu biliyoruz. O nedenle değişimde bir önemi yok...!!!

Fakat mal artışı CIY 'de fazlalaşmış durumda...

Yine birileri malı CIY 'e yığmaya başladı. Sonrasında da sattırmaya başlayınca düşüş kaçınılmaz oluyor...!!!

Fakat görünen o ki;

- Tahtadan büyük montanlı mal alamıyorlar. Boş Boş dolanıp duruyorlar...!!!

6. Pkart eskiden Cuma günlerini severdi belki yeni grup bilmez hatırlatayım nasılsa okuyolar burdan )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Gizliden değil de açıktan olsa, çok daha hoş olacak ama sanırım Lütfü 'nün dediği gibi başka yerlerde yeni paylaşım olmayınca, öne çıkan başlık bu olunca insanlar meraktan giriyordur. Umduklarını sanırım bulamıyorlar ki, bir şeylerden yazmadan gidiyorlar...

umduğunu bulamasa, 45-46 kişi okumaz....

Sayfa 833/1044 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •