Sayfa 833/993 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Alabileceğim bütün kredi hakkımı kullanarak tek kalemde girdim, alım satım makasını 1 günde kapattı. 2 yıllık kredinin toplam faizi %50 ,gramın 1500 lira üstü bana, altı bankaya kar. İlk defa böyle bir girişimde bulundum, 2 yıl içerisinde altının geleceği yer bakalım ne kadar olacak.
    Eger Rusya zor duruma duser, altin satmaya baslarsa, bu degerin cok altina da dusebilir.

Altin'da, her donemde buyuk oyunlar vardir, kimse bilemez, ama sen gelecek Subat'tan sonra bak diyenlere asla inanma.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Eger Rusya zor duruma duser, altin satmaya baslarsa, bu degerin cok altina da dusebilir.

Altin'da, her donemde buyuk oyunlar vardir, kimse bilemez, ama sen gelecek Subat'tan sonra bak diyenlere asla inanma.
    Şu ana kadar düşük olma sebebi rusyanın satıyor olmasıydı. Ab rusyadan altın alımını durdurdu dün akşam itibariyle. Dolayısıyla rusyanın altın satışı düşecek. Altının önü açıldı. Rusyanın altınlarının bir kısmını ucuza kapattılar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Şu ana kadar düşük olma sebebi rusyanın satıyor olmasıydı. Ab rusyadan altın alımını durdurdu dün akşam itibariyle. Dolayısıyla rusyanın altın satışı düşecek. Altının önü açıldı. Rusyanın altınlarının bir kısmını ucuza kapattılar.
    Baskanim,

Benim takip ettigim kadariyla Rusya enerjide yukari, altinda ise asagi oynar.

Takip edip gorelim.

4.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Alabileceğim bütün kredi hakkımı kullanarak tek kalemde girdim, alım satım makasını 1 günde kapattı. 2 yıllık kredinin toplam faizi %50 ,gramın 1500 lira üstü bana, altı bankaya kar. İlk defa böyle bir girişimde bulundum, 2 yıl içerisinde altının geleceği yer bakalım ne kadar olacak.
    Ben de geçen ay iki yıllık ihtiyaç kredisi çekmiştim, benimkinin faizi %30 ediyor sizinki epey yüksek olmuş.
    100 bin çektim, 97,8 gibi birşey yattı sigorta düşünce, 128 ödeyeceğim iki yılda toplam.

5.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Ben de geçen ay iki yıllık ihtiyaç kredisi çekmiştim, benimkinin faizi %30 ediyor sizinki epey yüksek olmuş.
    100 bin çektim, 97,8 gibi birşey yattı sigorta düşünce, 128 ödeyeceğim iki yılda toplam.
    Mukemmel zamanlama.

Tebrikler.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Hocam peki altın,döviz,hisse vb almayacaksın diye taahhütname istemiyorlar mı?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Erdoğan’a ‘Böyle bir Japon atasözü yok’ diyen gence oturum izni verilmedi

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...=sol_surmanset
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,631
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Hocam peki altın,döviz,hisse vb almayacaksın diye taahhütname istemiyorlar mı?
    2 sene önce 0.79 faizlen kredi çekmiştim 200 falan,6.90 dolar almıştım,9 üstü okutmuştuk,dolardan biraz kazanç sağlasak bile sattığım daireler bu zamana göre beleşe gitti sayılır,250 olan daireler şimdi 1000-1500,dolar getirisi ise %150 bile değil,dairelerden kayıp %400-500,bu Giresuna göre,İstanbuldan alsaydım ortalama 500-750,bu martta istanbula gitmiştim bostancı tarafında 3000-4000,yani eski hesapça trilyon,üstelik bunlar iç bölgelerde,deniz cepheliler 10-15...1970 yılları düşündükçe,kafayı vurak neye yarar şimdi,istanbul,ankarada öyle yerler bilirimki metresi arsaların 100 kağıta gittiğini bilirim,bostancıda ise bostanlar vardı,beşiktaş sarıyer arası meskun mahalle olan yerleri bilirim,hepsini geçtik 99 depremi 2001 krizinde çoğu beleşti,mesela beşiktaşta normal daireler 15-35 arasıydı ve al diyenden geçilmiyordu,şimdi o yerler-3-5 arası.Giresundaki arazilerimiz değerlendiği zaman kat karşılığı anlaşmalar yapmıştık,500 sene önce kurmuş olduğumuz mahallelerde şimdi binalardan geçilmiyor,hepside yabancı,neyse zamanında büyük balık kaçırdık mecbur arsalarımıza yapmış oduğumuz dairelere kaldık

Sayfa 833/993 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •