Sayfa 834/1011 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: ViOP XLIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,816
     Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Ben foreks mobile kullanıyorum. Her 5dk. dokunmazsam oturum kapanıyor tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum. Bir de giriş için kod geliyor bir kaç sn sürüyor. Bıktım bunun çaresi yok mu?
    Ben de aynı hesapta 2 ekran açıktı....Kurumun kendi ekranı ve ideal...bir-2 ay önce problem yoktu.Ama şimdi 2 ekran açıksa 10 dakika sonra idealden çıkış yapıyor.İdeale tekrar girmem,kodun gelmesi 20 -40 sanye alıyor...

2 ekranın açık olması benim için önemli..çünkü piyasa hareketli iken takılma olunca diğerini kullanıyorum.

İdeale sordum neden beni atıyor,tekrar girmem gerekiyor diye?
    SPK aynı hesaptan 2 ayrı girişi yasaklamış..yani artık AYNI HESAPTAN 2 AYRI GİRİŞ YOKMUŞ...EĞER AYNI HESABA CEPTEN-KURUMDAN 2 AYRI GİRİŞ VARSA SİZİ ATIYOR..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Matriks Mobile de ayarlarda "Ekranı açık Tut" seçeneği sayesinde program açık olduğu sürece telefon ekranı açık kalıyordu, bu şekilde tekrar tekrar şifre girmek gerekmiyordu, ama uzun süredir matris mobile kullanmadım, şuan idealCep kullanıyorum ama o da yine 5 dk da bir düşmüyor, ekran açık olduğu sürece sorun olmuyor programlar arasında geçiş yapsam bile kapanmıyor.

Telefon ekranı hep açık kalsın diyorsanız, Matriks Mobile sizin için uygun olur sanırım
    Teşekkür ederim.
    300 dk ayarlı ama herhangi bir işlem yapmadığında ort 5 dk. bir otomatik kapanıyor. Tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorsun. Bu yeni olmaya başladı yaklaşık 1 aydıır
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Ben de aynı hesapta 2 ekran açıktı....Kurumun kendi ekranı ve ideal...bir-2 ay önce problem yoktu.Ama şimdi 2 ekran açıksa 10 dakika sonra idealden çıkış yapıyor.İdeale tekrar girmem,kodun gelmesi 20 -40 sanye alıyor...

2 ekranın açık olması benim için önemli..çünkü piyasa hareketli iken takılma olunca diğerini kullanıyorum.

İdeale sordum neden beni atıyor,tekrar girmem gerekiyor diye?
    SPK aynı hesaptan 2 ayrı girişi yasaklamış..yani artık AYNI HESAPTAN 2 AYRI GİRİŞ YOKMUŞ...EĞER AYNI HESABA CEPTEN-KURUMDAN 2 AYRI GİRİŞ VARSA SİZİ ATIYOR..
    Abka kardeş ben sadece telden giriyorum. Başka uygulama kullanmıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,816
     Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    O zaman durum farklı.Bendeki bir ay önce başladı ve bana bunu dediler..benim açımdan zor oluyor.İsterseniz aracı kurumun teknik servisiyle görüşün..Ama sizdeki de bendeki de yaklaşık bir ay önce başlamış..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Telefon ekranı kapatıyor mu bu süre zarfında ?

6.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Hayır ama al sat yapmak istediğiniz zaman SMS şifresi istiyor o da 20 sn sürüyor gelmesi acil durumlarda sıkıntı yaratır.

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Ekran kapansa da aynı durum kapanmasa da aynı durum.

Yaklaşık 5 dk hiç dokunmadan viobu takip et hiç birşeye dokunma tekrar oturum açmak gerekiyor.
    Bu nedenle refresh yapmam gerekiyor, gerçekleşen bekleyen portföy hisse iptal vb arasında gidip geliyorum.

Yarın aracı kuruma ve foreks mobile sorayım. Bir şey öğrenirsem iletirim. Teşekkürler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

8.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.
    300 dk ayarlı ama herhangi bir işlem yapmadığında ort 5 dk. bir otomatik kapanıyor. Tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorsun. Bu yeni olmaya başladı yaklaşık 1 aydıır
    Rica ederim, maalesef ayarlanan süre bir işe yaramıyor, bende daha önce onu seçtiğim halde sürekli düşüyordum, uzun süredir doğru dürüst işlem yapmadığım için kafam rahat ama sürekli işlem açıp ekran takip etmek isteyenler için yapılan son düzenleme hiç iyi olmadı, sözde güvenlik sağlıyor ama yatırımcı için ciddi zaman kaybı oluyor maalesef
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 834/1011 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •