Onemli Gunler Banner
Sayfa 837/964 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Vay be habere bak. Çağrı var diye geldik. Geldiğimiz durumda çağrı yokmuş. Hayat çok acayip yav.

2. Volbor sen ne diyorsun bu habere. Şirket tazminat davası açarmı spk ya)

Yada biz dava açabilirmiyiz. Spk çağrı var dedi, meğerse yokmuş. Nihai kararmış bu.

3.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Fiyattın düşmesinden bahsediyorsanız eğer, satan kynin malı itinayla alındı.
    Hocam 39 kurustan 34 kuruslara kadar ky nin mal bosaltacagini sanmiyorum...

Sozde tahtacimiz 100 kusur binle (isyatirim) asagiya basti... Aksamda 250 binin uzerinde(is yatirim) islemle 39 a geri cekti...

Birincisi cok guzel psikolojiye oynadi

Ikincisi yine artida kapatti...

Ucuncusu cagri olayinin kapanmasi ile blokelerin cozulmesi ile tahtaya gireceklerin gozunu korkuttu...

Ki gecen hafta tebligatlar ulasmasina ragmen bilancodan sonra cagri olayinin bitmesi ile ilgili haberi vererek... Kontrolun kendilerinde oldugunu gosterdiler...

Bundan sonraki haber akisi onemli takip edelim. Destekleyecekler mi desteklemeyecekler mi??

Hakim ortak borsadan para kazanmak istiyor mu istemiyor mu?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. Tabi hakim ortagin bu kadar malla bu islem hacmiyle bu pazarda mal satmasi zor...

O zaman ne yapmasi gerekiyor??

Yapacak mi takip etmek gerek...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Volbor sen ne diyorsun bu habere. Şirket tazminat davası açarmı spk ya)

Yada biz dava açabilirmiyiz. Spk çağrı var dedi, meğerse yokmuş. Nihai kararmış bu.
    Kardeşim söyledik size biri çıktı yok SPK itiraz etti yazdı Danıştay kararı kesindi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sayın freecell, görüşlerinize saygı duyuyorum ama ben kendi kanaatimi söyledim.
    Bence ihtiyacı olan bir ky veya süreçten sıkılan biri mal çıkmak istedi. Karşılayan olmayınca fiyatı çekip satabildiğini sattı.
    Şahsi düşüncem bu şekilde. Tahtacıda bekledi aşağı gelmesini, sonra aldı.

7.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Kardeşim söyledik size biri çıktı yok SPK itiraz etti yazdı Danıştay kararı kesindi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Doğrudur. Ben sadece sabırla bekleyen biriyim. Aklımdaki fiyata gelince çekip gideceğim. Fiyatta çok yüksek değil.

8. Volbor ne diyecek merak ediyorum. Dava açalımmı spk ya sayın volbor? Eğer kot dışı olursa kynin başka şansı yok zaten.

Sayfa 837/964 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •