Sayfa 84/842 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 6730 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Neyse bu kadar yeter.......Yarın cezayı yemiş olurum ben........!!!!

Selametle.....!!!!

2. Hoşgeldin vartolu..

3. Bakalım 4... ne zaman.. mışıl mışıl işbirim

ytd değidir.

4.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Arkadaşlar didişme,ŞİKAYET olmasın....!!!!

Hisseyle ilgili HAYALLER serbest.....Bakın YONGA 200 iken 3000 tl oldu....Kaç olacağı da belli değil.....!!!

Bu yüzden hayal fiyatlar için 15 kat fiyat hayali yapabiliriz....SERBEST ....!!!

Olur mu olur.....!!!!

0.80 i görmüş BEYAZ ÇUKUR 3 yılda 170 tl olduysa 3 yılda 200 kat başka bir hisse neden olmasın?

SIĞ HİSSELERDE her zaman herşey olabilir.......!!!!!!
    3 yıl kadar önce 2 li fiatlardan 3bin lot almıştım satabilmem üç günümü almıştı keşke şöle 500 lotu kalaydı

5. Vartoliiiiii sana bir haberim var.Yonga sattım dün sabah açılışta Öylen açılış seansında İşbir aldım o nun parası ile.T2 olayı vardı nasıl aldım bende anlamadım.Parayı nakit vermiyor ancak başka hisse aldırdı.

6. Çanakkalede şehit düştüğü kesin olan ve şehitliklerde kayıtlı 91 EL-BAB,103 İDLİB,551 de HALEP li ECDADIMIZ var.....Afrin Halep e bağlı olduğu için Afrinliler HALEP li olarak kayıtlara geçmiş...Tahminen 100 civarı da AFRİN li şehidimiz varmış......!!!!!

Benim ismini aldığım babamın dedesi YEMEN de 2 yıl esir kalmış.....Muhtemelen de asker arkadaşlarından da Suriyeli asker arkadaşları vardı......!!!!!

Bu SURİYE ,IRAK,FİLİSTİN ,İSRAİL,LÜBNAN topraklarından birçok askerimiz vardı.....!!!!

Ne işimiz var SURİYE de,IRAK ta diyen BEYİNSİZLER.....!!!!

Süleyman DEMİREL ne diyor?......''Avrupa dan Çin e kadar bütün dünyada söz hakkımız vardır.....Türkiye Osmanlının devamıdır....Ülkede rejim değişir ama DEVLET TÜRK devletidir ve DEĞİŞMEZ.Devlette devamlılık esastır.TSK M.Ö 2000 de kurulmuştur....Bunu kimse UNUTMASIN.....''

7. Evt aliniyor

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Vartoliiiiii sana bir haberim var.Yonga sattım dün sabah açılışta Öylen açılış seansında İşbir aldım o nun parası ile.T2 olayı vardı nasıl aldım bende anlamadım.Parayı nakit vermiyor ancak başka hisse aldırdı.
    Yongayı sisteme almamışlar herhalde....İnanırım,çünkü benim başıma da geldi.....Akşam alış yazmıştım....Sabah hesap ekside idi ama hisse alışı yazdığım için sistem alışımı silememişti......!!!!

Sistemde bir boşluk var yongada bence....!!!

Sayfa 84/842 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •