Sayfa 84/154 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 665 - 672 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

Alıntı Originally Posted by Kütahyalı Yazıyı Oku
    Üstat 70 üzerine attık, grafikler bize neler fısıldıyor paylaşırmısın
    ''oturan boğa zıplayan çekirgeden fazla kazanır'' ben çekirge tarafındayım.. senet harekete başladımı uzun vadeli işlem yapanları yanıltmama adına pek yorum yapmam.. ancak üsteki grafik şöyle söylüyor.. 66.80 üzerinde senet güvenli ve yükseliş potansiyeli devam ediyor.. alttakı grafikte de aynı indikatör mevcut.. kısa çalışanlar içinde olası destek ve dirençler aşağıdaki grafikte..
    bana müsade.. cümlenizin kazancı bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. geçen blanço öncesi hareket gibi....bakalım zirveyi zorlayacak mı ..ama asıl önemli olan üstünde kalabilecek mi...70 üstü kaldı ma en az 3 kapanış yapmalı..umarım yapar....
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

3.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ''oturan boğa zıplayan çekirgeden fazla kazanır'' ben çekirge tarafındayım.. senet harekete başladımı uzun vadeli işlem yapanları yanıltmama adına pek yorum yapmam.. ancak üsteki grafik şöyle söylüyor.. 66.80 üzerinde senet güvenli ve yükseliş potansiyeli devam ediyor.. alttakı grafikte de aynı indikatör mevcut.. kısa çalışanlar içinde olası destek ve dirençler aşağıdaki grafikte..
    bana müsade.. cümlenizin kazancı bol ve daim olsun..
    kimse de dememişki ağam bu ne? ��
    bir de yazmış destek direnç grafikte mevcut��

4. Grafikler iyidir güzeldir. Geçmişe bağlı korelasyon ile geleceği tahmin etmede kullanıyorlar ancak büyük düşünen koç holding neden sağlık işlerine adım attı bunu iyi ve büyük düşünmek lazım.
    Tınaztepe attığı büyük adımlarla büy5 düşündüğğnü gösteriyor. Artık 5 lira 10 liraya simit bile yok düşünce adımlarında 50 lira 100 liralık baremler olmalı.
    Tınaztepe sağlık grubu Holdingin ileri vizyonu zenginliklerle dolu.
    Bol kazançlar dilerim.!
    2 Milyar Dolar

5. Birleşme bildirimi gelmiş acaba otel AVM şirketinin aktif ve pasifi arasında kaç milyar TL olumlu fark var?
    2 Milyar Dolar

6. Tınaztepe beyin cerrahisi dünyada saygın bir yeri var.

Bu alandaki gelişmeler umut ve heyecan verici! ELON MUSK yapmış yapacağını

Şimdiden Tebrikler!....Musk, bu amaçla kurduğu Neuralink şirketine ait bir kablosuz çipin ilk kez bir insanın beynine başarıyla yerleştirildiğini açıkladı.
    X üzerinden paylaştığı mesajında Musk, "Dün ilk kez bir insana Neuralink implantı takıldı. İlk sonuçlar, umut verici oranda sinir uyarımı tespit edildiğini gösteriyor" dedi.

ELON Musk, bu amaçla kurduğu Neuralink şirketine ait bir kablosuz çipin ilk kez bir insanın beynine başarıyla yerleştirildiğini açıkladı.
    X üzerinden paylaştığı mesajında Musk, "Dün ilk kez bir insana Neuralink implantı takıldı. İlk sonuçlar, umut verici oranda sinir uyarımı tespit edildiğini gösteriyor" dedi.

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/el...tirdi-42398398
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Tınaztepe beyin cerrahisi dünyada saygın bir yeri var.

Bu alandaki gelişmeler umut ve heyecan verici! ELON MUSK yapmış yapacağını

Şimdiden Tebrikler!....Musk, bu amaçla kurduğu Neuralink şirketine ait bir kablosuz çipin ilk kez bir insanın beynine başarıyla yerleştirildiğini açıkladı.

ELON Musk, bu amaçla kurduğu Neuralink şirketine ait bir kablosuz çipin ilk kez bir insanın beynine başarıyla yerleştirildiğini açıkladı.

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/el...tirdi-42398398
    Elon musk,TNZTP sağlığa talip olurmuş diye beyin fırtınası yapmak istedim...

8.  Alıntı Originally Posted by m.gers Yazıyı Oku
    Elon musk,TNZTP sağlığa talip olurmuş diye beyin fırtınası yapmak istedim...
    Türkiyede İnsan kaynağı ucuz!
    2 Milyar Dolar

Sayfa 84/154 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •