Sayfa 84/201 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 1606 madde; 665 - 672 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    SAHOL için 46,44 önemli üzerindeki kapanış 63.30 hedefine götürür. Bu gün nitekim kapandı. Temel analizci olarak teknik analizi de takip etmek gerekiyor. Teknik analiz işi biraz speklerin grafik çizme maharetine ve keyfine bağlı olsa da zamanı geldiğinde halkın SAHOL e ilgisi bütün planlarını değiştirecektir.
    Sn agg büyük yada küçük hisselerin hepsinde spekülatör büyükler vardır karlı şirketlerde bekleyenler en fazla zaman kaybı yaşar küfürler eder haklı olarak niye yükseliş yok diye o yüzden hisse alımında grafik teknik analiz önemlidir çok basit Sahol yükselen trend gibi yada borsada ciddi düşüş olduğunda hisse özelinde grafik bakmak gerekir maliyet yapılacaksa al,sat yapmayan birisi için ilk maliyet çok önemlidir yükselen trend için hisseleri için grafik önemli.ayrıca spekülatörler 10 yıl üzeri aynı hissede beklerler adamlar zengin fakat onlarda beklemek zorunda borsada bekleyen uzun vadeli olanlar kazanır.

2. 5 Nisan temettü öncesi ciddi bir yükseliş olacak görünüyor. Genellikle öyle de oluyor.
    Ben vergiye takılmamak için temettüden kaçmak zorunda olacağım.

Temettü sonrası geri almak üzere biraz satacağım.
    Bu yıl galiba Temettü toplamını 140 bin tl nin altına düşürmek lazım.

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    5 Nisan temettü öncesi ciddi bir yükseliş olacak görünüyor. Genellikle öyle de oluyor.

Sn Arpacı dikkat et malını kaptırma düşük temettü bir bardak çay 20 TL ben böyle bakarım katlaya katlaya

5 Nisan temettü öncesi ciddi bir yükseliş olacak görünüyor. Genellikle öyle de oluyor.

Temettüden sonra Sahol düşüş yaşayacak yazıyorsunuz temettü tarihi 5 nisan size 15 nisan ayına kadar avans düşüş olacak Sahol da bu yazım dursun burada Sn arpacı.ben unutmam yazdığımı foruma zaten 15 nisana az kaldı.

15 dolar olabilir fakat neler olacak ?şuanda Sahol da 15 dolar yok gelecekte olabilir Sn Arpacı şuan ederi 3 haneli rakamlardır gerçekçi olmak zorundayız diğer temelci arkadaşalar onlarada yazdım şuan için 100 TL mantıklıdır 5 bardak çay parası Sahol 100 TL kısmette varsa hissede olursam görürüm 3 haneli rakamları.Şuan için her şey mükemmel Merak Akşener grafikte yerini aldı aynı Naci Ağbal gibi.

6. 1,5 yıl kadar önce 8 tl den aldık acaba 20 olur mu dedik, ala sata bu güne geldik tam 6 kat arttı, 46,62 oldu.
    46,62X6=280 tl
    280/18,94=14.8$
    Eh işte al sana 15 dolar.
    (İşte bu da temel teknik demeden arpacı hesabı)

Ben 5 Nisan öncesi satışı temettü geliri nedeniyle vergi dilimine girmemek için yapacağım. Sonrası 15 dolar.

1,5 yıl kadar önce 8 tl den aldık acaba 20 olur mu dedik, ala sata bu güne geldik tam 6 kat arttı, 46,62 oldu.
    46,62X6=280 tl
    280/18,94=14.8$
    Eh işte al sana 15 dolar.
    (İşte bu da temel teknik demeden arpacı hesabı)

Ben 5 Nisan öncesi satışı temettü geliri nedeniyle vergi dilimine girmemek için yapacağım. Sonrası 15 dolar.
    Teşekkürler neyse her şey yolunda Sahol da keyif almak lazım bedava olduğunu piyasa biliyor zaten fakat kilolu zor yükseliş yaşıyor zamanla iyi olacaktır sabır düşüncem bankacılık endeksi orta vade iyi olacağını düşünüyorum ve holding endeksi banka endeksini takip edecektir yükseliş yönünde en fazla zaman kaybı olacaktır o yüzden hisseye sinirlenenler küfür etmesinler endeks 30 hissesi Sahol da iyi yerden maliyet doğru zamanda sabırla beklemek gerekir.

Şirketlere deprem vergisi gelmiş yeni haber arkadaşlar günlük al,sat yapanlar için önemli haber.

Sayfa 84/201 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •