Onemli Gunler Banner
Sayfa 84/606 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 665 - 672 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Bu hissede hareket patron evet demeden mümkün değil...Ama ilk çeyrek dolar yüselişinden dolayı iyi gelecektir...Hatta çok iyi gelebilir...Ancak bu hissenin en büyük sorunu likit değil...Yani kademeler boş bugün şöyle bir göz gezdirdim adam gibi alıcı yok ...Ha diğer günlere göre iyiydi ama böyle kademeler olmaz...Malı alsan bile satamazsın...Millette bunu bildiği için bulaşmıyor...Yoksa kime sorsan ooo Jantsa güzel firma devamı yok...
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yok dostum yok, bu hissenin fişini çekmişler, yaptığı yapacağı hareketin içine ettiler yine, 50 üstünde bile duramıyor kaç seferdir, 51.50 görüp 49'a veriyor.
    Temettüden bu yana endeks 11 bin puan yükselirken kuruş kazandırmadı bu hisse, hem toplu hem de geri alım programı olan bir hisse aynı zamanda.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Bu hissede hareket patron evet demeden mümkün değil...Ama ilk çeyrek dolar yüselişinden dolayı iyi gelecektir...Hatta çok iyi gelebilir...Ancak bu hissenin en büyük sorunu likit değil...Yani kademeler boş bugün şöyle bir göz gezdirdim adam gibi alıcı yok ...Ha diğer günlere göre iyiydi ama böyle kademeler olmaz...Malı alsan bile satamazsın...Millette bunu bildiği için bulaşmıyor...Yoksa kime sorsan ooo Jantsa güzel firma devamı yok...

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen, iyilik de, kötülük de patrondan bilinmeli, başka da bu hissede hareket eden kimse yok.
    Fiili dolaşımı ortada zaten, şu yapılan rezilliğin sorumlusu kendileri, elinde hisse geri alım varken sanki satım yetkisi almışlar gibi basıyor.
    Endeks 11 bin puan yükselirken bir kuruş kazandırmayan hisse şimdi ufak bir düzeltmede en önde düşüyor, burada iyi niyet diye bir şey olamaz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Sanki jantına koronavirüs kaçmış bunun, millet kazandıklarından düzeltme yapıyor bu ise cepten düzeltiyor hala, hem de endeksin iki katı düşerek.

4. Bugün de %2 eksi, canın sağolsun ircan efe.
    Hala ne zaman geri alım için elini cebine atacaksın çok merak ediyorum, bu fiyatlar pahalı mı geliyor, valla basmak da çıkarmak da sana bağlı, bizim bir temettümüz vardı onu da gömdük, başka da elimizden bir şey gelmiyor.

5. sn kartopu jants 1 haziranda mi açıklıyor

6. İrcan Efe bu seneki zekatınla biraz hisse alsan, yatırımcıları sevindirsen olmaz mı, heleki bu mübarek günde hisseye basman ayıp olmadı mı, çok dua alıyorsun.
    Fiili dolaşımda olan mal sadece %15 yani patron istemeden hissenin gitmesi imkansız, aldığı %85 kısmın temettüsünün minik bir kısmıyla alım yapsaydı hisse kimbilir şimdi nerelere gitmişti.

7. Yakın zamanda aynı kulvarda bulunduğu Alkim, Eggub ve Knrft'un 15 lira önündeydi, şimdi her üçü de onu geçti.
    Tabiki bunun bir de hisse geri alım programı da var, o da ayrı irdelenmesi gereken bir nokta.

Sayfa 84/606 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •