Onemli Gunler Banner
Sayfa 84/281 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 2246 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Kredi notunun yükselmesi alarko'ya bakalım ne yapacak?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,340
     Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Koskoca şirket binlerce yatirimci 4.350 bin lot dalia nin, 2 milyon lot alaton veledlerinin şeyinin keyfini bekliyor..
    sn wuhanlıejder
    Dalianın 4,350 milyon
    2 milyon ALHANın toplamı 6.350.000 lot civarında

3.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn wuhanlıejder
    Dalianın 4,350 milyon
    2 milyon ALHANın toplamı 6.350.000 lot civarında
    Usta ben de öyle yazdim..
    4.350 bin biraz amerikan yazim stili gibi olmuş..

Kredi notumuz artmış, digerleri arttıracakmis,şirket yatirim haberleri,cinli ortak falan hepsi hikaye kisa vadede

6.3 milyon lotun akıbetini beklıyoruz sadece..

4.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Usta ben de öyle yazdim..
    4.350 bin biraz amerikan yazim stili gibi olmuş..

Kredi notumuz artmış, digerleri arttıracakmis,şirket yatirim haberleri,cinli ortak falan hepsi hikaye kisa vadede

6.3 milyon lotun akıbetini beklıyoruz sadece..
    İyi de bunun sonu yok ki?

Pazartesi bi baktık hisse 97 liraya düşmüş, kapanıştan sonra bi Kap gelir,

Bu iki kişi toplam 6.3 mn lotunu satmışlar. Artık rahatız derken pat, çarşamba bi Kap daha, 5 mn lot daha halka açık şekilde paya dönüştürülebilir haberi gelir. Haydaaa, o zaman da o mu hissenin tepesinde duracak Demokles'in kılıcı gibi?

Valla yeter ki büyük bi fon almaya karar versin, Dalia'yı da lotlarıyla beraber satın alır götürür hisseyi.

5. Büyük ümitlerle araştırarak, yatırımlarına bakarak yatırım yapmıştım ama bu patron satışlarını hiç beklemiyordum,dediklerinize bakılırsa devam da edecek gibi .Bu, beni çok büyük bir hayal kırıklığına uğrattı ama yapacak bir şey yok artık kişilere değil şirkete yatırım yaptim sabırla beklemeye devam edeceğim inşallah hep beraber güzel yerlere geldiğine de şahit oluruz.

6.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Büyük ümitlerle araştırarak, yatırımlarına bakarak yatırım yapmıştım ama bu patron satışlarını hiç beklemiyordum,dediklerinize bakılırsa devam da edecek gibi .Bu, beni çok büyük bir hayal kırıklığına uğrattı ama yapacak bir şey yok artık kişilere değil şirkete yatırım yaptim sabırla beklemeye devam edeceğim inşallah hep beraber güzel yerlere geldiğine de şahit oluruz.
    Ortak satışı devam edecek diye bir durum yok..halka aciklik orani belli bir orani gecmeyecek zaten..
    Son 2 ayda ust üste geldi sadece satislar..
    Bu satislar bitince soluksuz hareketler yaparız kismetse..

7.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Ortak satışı devam edecek diye bir durum yok..halka aciklik orani belli bir orani gecmeyecek zaten..
    Son 2 ayda ust üste geldi sadece satislar..
    Bu satislar bitince soluksuz hareketler yaparız kismetse..
    İnşallah satılmaz ve soluksuz yükseldiğine şahit oluruz .
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

8. Yılın fiyasko hissesini seçseler Hektas ile birincilik için yarışır. Hadi o operasyon yedi de bunun surunmesinin tek nedeni bu satış haberleri.
    Geçen sene Aralık ayındaki fiyatlarda neredeyse.
    Hisse seçerken cesitlendirme yapmanın ve patron faktörünün ne kadar önemli olduğunu yaşatarak öğretiyor herkese.

Sayfa 84/281 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •