Sayfa 84/1002 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 665 - 672 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Kapta gezinirken gördüm AK PORTFÖY TURİZM VE SEYAHAT SEKTÖRÜ DEĞİŞKEN FON izahnamesi yayımlanmış %60-70 yurt dışı hisseye ağırlık vermişler, anladığım eşik değere ve onun grafiğine göre yine geç kalmışlar fonu kurmakta.

STOXX Global 3000 Travel & Leisure(%65), BIST ULASTIRMA GETİRİ ENDEKSİ(35) eşik değeri.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Yine başladı galiba bu tantana. Uğraş dur. Mkk'de yıllar önce kapatmak için basvurduklarım bile açık görünüyor. Garanti mesela kapatmamış, internet şubeden kapanıyor diyorlar internet şube yok.
    Benimde Teb açık gözüküyor. Bankada telefondan Mkk ekranını gösterdiğimde, bizde kapalı gözüküyor demişlerdi. Hesap işletim ücreti alınmıyor diye üzerine düşmemiştim. Süprizle karşılaşmamak için tekrar ilgilenmem lazım.

Yapı krediden de 2 ayrı şubeden vadesiz hesabım var, birinden Maaş müşteri anlaşmam var, diğerinden kredi hesabım vardı, kredi hesabım olanı kapatsam iyi olacak. Vadesiz hesabı Yapı kredi internet/mobil şubesinden kapatılabiliyordu.

Ziraatle de anlaşmam var ama pek güvenmiyorum. Daha öncede Akbankla anlaşmam varken, bir sürü masraf çıkardılar, uğraşa uğraşa kesintileri kredi kartına puan olarak iade aldım, puanları kullanıp ne var ne yok kapatmıştım.

En güzeli aslında masrafsiz şubesiz bankacılık(senin bankan, enpara vs), ama bunlarda da işlem kanalları(yatırım, fon işlemleri kısıtlaması, eft sınırı vs) sıkıntısı var. Umarım daha gelişirler.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    E-devlet üzerinden her biri kapatılabilmeli.
    Tarafsız bir kurumun nezdinde elinizde delilinizde olur kapandığına dair.
    2002 yılında kredi aldığım tekstilbankta bir hesabım vardı mesela. O dönem bu hesap işletim ücretleri yüzünden kapattım, onay aldım kapandığına dair. Hala o kağıt bile durur bir yerlerde. Çünkü sırf bunun için gitmiştim. Şimdi bakıyorum ıcbc bank hesap işlemde diyor. Bankanın adı değişti, sahibi değişti, hesap hala orada. Aradığımda siz mkk'ya bakmayın, orada işlemde yazsa da kapalı diyor. Bunlara güvensen bir dert, güvenmesen ayrı dert.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Ktm %+0,466
    mps %+1,989
    mac %+3,605
    sua %-0,137
    opb *

5. Nurol'a PYŞ kurma izni verilmiş.

QNB'de teknoloji fon sepeti fonu kuruyor.
    İstanbul portföy ise PPF kuruyor.

6. Oph +2,508
    ıdh +2,971%

Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Ktm %+0,466
    mps %+1,989
    mac %+3,605
    sua %-0,137
    opb *
    Teşekkürler her gece usanmadan paylaşımlarınız için...

Mac tan beklenen hareket gelmiş bu sefer tabi bankalar sayesınde.

8.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Teşekkürler her gece usanmadan paylaşımlarınız için...

Mac tan beklenen hareket gelmiş bu sefer tabi bankalar sayesınde.
    Rica ederim foruma ufak bir katkı sağlayabiliyorsam mutlu olurum. Mac'ı elde tutuyorum ama Haydar beyi de eleştirmeden geçemeyeceğim felsefesi değerini bulacak sıkıntı yok modunda.

Sayfa 84/1002 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •