Sayfa 840/963 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon
Arama sonucu : 7703 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by BACONN Yazıyı Oku
    Haklısın. Demek birileri pazarlıyor malı. 1.25 olmuştu satsaydık keşke. Kendisi 1.15 e aldı bedelliden. Niye bu kadar düşürüyorlar diyecem de, borsanın kumar olduğunu bile bile giriyoz

Para tekniği yapar.
    1.25 iken buralara geleceğini bilse insan satar ama satıp malsız kalmakta var,

20 yıldır hisse alır satarım, böyle kazık yemedim.

Doğtaş hakkında Ferdi Tayfur'un şarkısında dediği gibi ; Unutmak istiyorum..

yatırım tavsiyesi değildir..

2.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    1.25 iken buralara geleceğini bilse insan satar ama satıp malsız kalmakta var,

20 yıldır hisse alır satarım, böyle kazık yemedim.

Doğtaş hakkında Ferdi Tayfur'un şarkısında dediği gibi ; Unutmak istiyorum..

En yakın zamanda çıkarda kurtuluruz inşallah. 1.30 görduğunde satarım. Zarar sineye çekecez

Para tekniği yapar.

3.  Alıntı Originally Posted by vizara Yazıyı Oku
    Gönül isterki hepimiz kazanalım ama benim kafa kafaya gelmem için hissenin %168 prim yapması lazım. Anlayacağınız yolum uzun ve meşakkatli
     Alıntı Originally Posted by BACONN Yazıyı Oku
    En yakın zamanda çıkarda kurtuluruz inşallah. 1.30 görduğunde satarım. Zarar sineye çekecez

Para tekniği yapar.
    Senin maliyet iyi arkadaşım, maalesef vizara dostum gibi beni de uzun süre bekletecek galiba bu lanet hisse..

4.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Senin maliyet iyi arkadaşım, maalesef vizara dostum gibi beni de uzun süre bekletecek galiba bu lanet hisse..

1.30 olunca zararın yarısını kurtaracaım sayın mmf1. Zarar kesin gibi benim için

Para tekniği yapar.
    Son düzenleme : BACONN; 03-05-2019 saat: 22:37.

5. Birin altını seçim sonuçları açıklanmadan gördük o zaman seçim iptalinde muhtemel senaryo 0,9 altı olur gibime geliyor.

6. Dün ve bugün beklediğimden daha iyi duruş gösterdi. Acaba bir bilanço süprizi yapar mı ?

7.  Alıntı Originally Posted by vizara Yazıyı Oku
    Dün ve bugün beklediğimden daha iyi duruş gösterdi. Acaba bir bilanço süprizi yapar mı ?
    Geçen hafta endeks düşmeden, zaten düşmüştü. Zaten çöpolmuş. Dahada düşmez diyemeyiz tabii. İlk yükselişte vereceğim kağıdı. İnşallah oşansı yakalarız

Para tekniği yapar.

8. O kadar kurumsal bir firma ki;

dandik bir bilanço göndermek için son gün son saati bekliyor.

breh breh breh..

Sayfa 840/963 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •