Sayfa 841/915 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891 ... SonSon
Arama sonucu : 7320 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. +6 dan -4,23 müthiş başarı...

Bir Çin atasözü vardır..

Annenin eleği babanın küreği...
    Dolan dolan gelir elin semersiz eşeği...
    Komşunun şuursuz köpeği , yer tavukları iki iki,
    Ulan bu ne haldır be, ey eşşeğin z.ki.....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Kontrolmatik Ceosu Sami Bey , Fatih altaylının TEKE TEk programına katılmış .

Şu ana kadar 130 bin kişi izlemiş. Zaten Kontolmatiği tüm Türkiye tanıdı ve güveniyor kontolmatiğe.

Bu yayından sonra da 130 bin kişi yatırımcı daha gelir kontolmatik hissesine .

https://www.youtube.com/watch?v=BxBH...l=TekeTekBilim

Nereden nereye .

Kront hissesi ise şu ana kadar tarih boyunca yatırımcısını soyan ve dolandıran hisse olarak tarihe geçti.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin

3. Adamların derdi ( adam derken lafın gelişi) dünya markası olacağız diye yola çıkıp ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Ya satış stratejilerinden dolayı yada bizim bilmediğimiz bir şeyden dolayı.

Halen hepsini geçiyorum 2023 yılında 1 adet bile satış haberi olmaması acayip sıkıntı bir süreç.

Sondan gidelim.Tahminim;
    24 aralıktan sonra noel vs.derken yurtdışı bir satış olmaz.

Kaldı 2 ay.

Kasım-24
    Aralık-24

Kasım-11 e kadar bilançonun gelmesi lazım. Yaklaşık 1 ay var.

Ya amq neyse şuna yorum yazmak bile zaman kaybı... Boşverin aga... NE demiş üstad Reha Muhtar. Tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin.

Şu bedelli süreci bitsinde ne olacaksa olsun....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. 2021 yılıdnan beri 6 kattan fazla çıkan bist 100 endeksi son 1 haftada zirvesidnen sadece yüzde 6 düştü.Evet sadece yüzde 6 düştü. Ve hala 8 bin puanın üzerinde endeks şu an.

Bu hissedeki hırsızlar, 6 katları geçtim , 2021 yılında gördüğü zirvesinin de altında şu an . Dolar bazlı yazmaya bile gerek yok çünkü dolar bazlı bakarsak devasa soygun devasa...Tüm bu soygunlar yetmezmiş gibi, son 1 haftada ise yüzde 25 düştü daha düştü..

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin

5. Bu hırsızların emeki olma vakti gelmedi mi sayın Lütfi Bey ?

Bu hırsızları ne zaman emekli edeceksin?

Yoka sen de mi, bu hırsızlarla anlaştın ?

Gerçekten de ciddi şüphelenmeye başladım senden de Lütfi Bey.

6.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Lütfi Bey sizin ,şirketi büyütebileceğinze hala inanıyorum . Ve eminim ki siz de bu Spek itinden memnun değilsiniz . Lütfi Bey, sizin de amacınızın bu Spek itini emekli etmek olduğuna inanıyorum.

Lütfi Bey size güveniyorum . Bu hırsızları emekli edin artık .

bu hırsızları bu hisseden tamamen temizleyin ,yok edin .

7.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Adamın amacı spek emekli etmek değil ki; aamın bu spekle ne eklemkler yedi...

Çıkartıp kurumsala sat indir aşağı , çıakrt kurumsala sat indir aşağı.... Yatırımcı, yatırım yaptığına pişman , adamlar vur kaç vur kaç vur kaç peşinde....

Neyse öyle bişi.

Baklalım bedelli ile birlikte ne yapacak?
    tabi bu da gerçek olabilir.

valla psikolojimizi bozdular .

8. Türkiye nüfusunun %5,02 #borls ortağı oldu.

https://hizliresim.com/qd04nop

Türkiyeni nufuusünün değil yüzde 5 i , Türkiye nufusunun yüzde 0,001'i krontta ortak olsaydı, sanırım bu hırsız tahtacı hisseyi 10 sene süründürürdü.

Öylesine aç gözlü , öylesine hırsız bir tahtacı bu.

https://www.borlease.com.tr/yatirimc...ileri/izahname

https://www.borlease.com.tr/storage/...hZ4VMkUZUa.pdf

Şöyle bi finansallarına göz attım ..

mesela maddi duran varlıkları kaleminde kayda değer bir artış yok son senelerde, ülkede 2021 yılından beri yaşanan minimum 5-6 katlık enflasyonu da hesap edersek. (genellikle bu kalem, şirketin yaptığı yatırımları temsil eder. Yatırımları temsil eden bir diğer kalem ise maddi olmayan duran varlıklar.)

Brüt kar marjı dengesiz ve düşük. Mesela bir dönem yüzde 30 brüt kar marjı yaparken , bir diğer dönem yüzde 8 brüt kar marj yapmış.

Satışların artış hızı düşük ve dengesiz.

Net esas faaliyet karı veya net kardan söz etmedim bile çünkü , satışlar ve satışların maliyeti önemli benim için .. yani benim için esas olan brüt kar marjı ve brüt kar marjının yıllar boyu sağlam ve düzenli gitmesidir. üstüne yatırım da yapmıyor bu şirket. Daha en baştan elendi benim gözümde.

Zaten yaptığı da iş de araç kiralama şirketi . Yüksek katma değerli bir şey üretmiyor. Hatta katma değeri geçtim , bir şey üretmiyor. Araç kiralama şirketi.

Ve Bu şirkete 4 milyon 300 bin kişi ortak olmuş. Allah akıl fikir versin diyorum .

Son düzenleme : lionnes1; 17-10-2023 saat: 01:52.

Sayfa 841/915 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •