Sayfa 841/911 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891 ... SonSon
Arama sonucu : 7288 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    Başkanım memleketimi yazmadım.Ben ADANAlıyım.Ama şu sıralar ZONGULDAKlıyım.Benim dizi ZONGULDAKta çekiliyor.Her çarşamba FOX TV de KANUNSUZ TOPRAKLAR dizisinde oynuyorum .Memleketin neresi senin?

Better15 kardeşim.Benim yazımdan yarın tspor batacak gibi bir sonuç çıkarma.Açılış çok güzel olacak....Ben zaten çok kar ettiğim için malımı bitiriyorum.%25 ile devam edeceğim....Sonuçta yarın yukarıda açıp taban biter gibi NET DÜŞÜNCEM olsa tüm malımı satarım....Ben garantici bir borsacıyım.....Mallarımı kademeleli olarak yükseldikçe satıp bitiririm....!!!

Günlerce tavandan dobur sattım.Hala 1000 lotum var.Satmıyorum....Kablo var sata sata bitiremedim ama bugün ilk defa mal artırıdım kabloda.Ama yarın yine mal satacağım kabloda...Ama bitirmeyeceğim kabloda.....Tsporda da böyle.Yarın mal stacağım ama bitirmeyeceğim.....Hala yüksek seviyeler için ümidim devam ediyor....!!!

Yarın sattığım mallar yerine ALTIN FONU olan GLDTRF den lotlarımı artıracağım tekrar....!!!
    Kablo ,tspor dan bir miktar satıp GLDTRF de yani ALTIN FONUNDA mal artırdım bugün....!!!!

Ben prensip adamıyım.....Vole vurunca parayı garanti ALTIN a çevirmeyi severim....!!!

Tayyip dün DOLAR a yol verdi.Devletin EKONOMİ POLİTİKASI değişti dün akşam itibariyle....Düşük FAİZ,YÜKSEK KUR a geçtik....!!!

1 ay içinde DOLAR çok yüksek seviyelere gelebilir....!!!!

2. Ne oldi!
    Tavan-tavan giderken iyiydi!

3. Bundan sonra böyle gider temkinli olun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,638
    Önceden belirtmiştim bu hissenin ayarı yoktur diye,çünkü huyu böyledir...9 üstü peşi 8 altı.

5. Olması gereken bu kar satışı ,,, bjr müddet sonra yenı bir dip yapıp döner .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Bu hafta böyle!
    Temennimiz haftaya galibiyetle başlamaktır!
    Puan kaybı, kağıdı çok aşağılara götürebilir!

7. Biz hakkettik adam da olması gereken yapıyor hepimize çok geçmiş olsun oyalan dur belki bir gün çıkar bulaşmayın derim arkadaşlar üzülürsünüz siz tamam dersiniz burdan döner hop aşşağıya siz satarsınız o çıkar gibi yapar yine aşşağıya sağlam güven veren hisseler alın ki bunlarda öğrensinler bak bir daha yatırımcıyı perişan edebilir lermi

8. 7.90 maliyetli kağıtları 6000 TL zararla 7.66'dan sabah sattık, kağıt 7.41' e kadar düştü, iyi ki satmışım dedim, şimdi geldiği noktaya bakın. Ky nin olmadığı veya az olduğu kağıtla ilgili gün içi planınız var ve bunu kimse bilmiyor. Ne güzel istediğin yere düşür, oradan yükselt, tekrar düşür, al-sat, ıslat ıslat döv, döverken sevmeye başla, severken tekrar döv. Millet kafayı yesin. Çok zevkli bir şey herhalde..

Sayfa 841/911 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •