Sayfa 842/996 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon
Arama sonucu : 7964 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Mal.olsaydi coktan 5 dolara gitmisti . Bu dususlede 3.40 dolarda kalirdi
    İyi de kardeşim 3 yıl oldu bu hissede alsaydı malı madem bedavaya mal şu anda

2. Sahibine bak hisseyi al. Bu yatırım değil arkadaşlar güriş kağıdı parsn resmen kumar. Herzaman kasa kazanıyor.Birlik olalım gerekli mercilere şikayette bulunalım. Genel kurula katılalım. Diğer kağıtlar düşüyor ama çıkıyorsa bu düştüğü yerde kalıyor üstelik diğer kağıtlar ve endekste göre %60 dan fazla geride.

3.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    İyi de kardeşim 3 yıl oldu bu hissede alsaydı malı madem bedavaya mal şu anda
    Ben şunu idda ediyorum bu dususte ciddi mal kaptirdigini goruyorum tahta da . Mal kapmak toplamak icin elinden geleni yapiyor . Aksam uzeri %-3 dusus bloftu . Saglam biri tahtaya dalsa elindekileridr verecek .

Tahtaya yuklu mal yazin gorun .

4. Kagit gercekten hayal kirikligi . Devasa bilanco buyumelerine karsin . Pendik arsasinn hergun daha goze batmasi menkul fiyatlari ucarken . Kagidi 2 dolarda alip 2.80 dolarlarda gezdirmek .

Bukdr olumlu etken varken gercekten öldürüyor . Tahtaya saglam atak gelse tahtacida mecbur cize cize gidecek . O atak bir turlu gelmedi .

5. Endeksden ayrilip asil celikten gelen buyumeyi yurt disi ile yaptigi toplantilarn bilancoya yansimalarini fiyatlamasini beklerdim .

Usd 25 olsa kagidin dibi 50 lira . Usd 50 olsa ben en az oralari bekliyorum dibi 100 lira . 800 hareketi baslamali .

Buna bilanco buyumeside elindeki arsa ile yapacagi hareketde . Piyasa degeri olarak da musait bence .

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Endeksden ayrilip asil celikten gelen buyumeyi yurt disi ile yaptigi toplantilarn bilancoya yansimalarini fiyatlamasini beklerdim .

Usd 25 olsa kagidin dibi 50 lira . Usd 50 olsa ben en az oralari bekliyorum dibi 100 lira . 800 hareketi baslamali .

Buna bilanco buyumeside elindeki arsa ile yapacagi hareketde . Piyasa degeri olarak da musait bence .
    Size katılıyorum herşey müsait ama bunların olması için Tevfik beyin ya emekli olması lazım yada Rahmeti Rahmana kavuşması lazım başka türlü olmaz.

7.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Size katılıyorum herşey müsait ama bunların olması için Tevfik beyin ya emekli olması lazım yada Rahmeti Rahmana kavuşması lazım başka türlü olmaz.
    Ben boylesini cok gordum . Rahat olun . Gelir biri elinden alır ki dedigim gibi tahtaci deli gibi mal ariyor blof atiyor .

Kodoman bir abi lazim buraya ben neler neler gordum bunlar ne ki .

Sirket musait herseyi ile tokatlanmaya . Tevfik felan filan hikaye . 4 milyara parsn olmaz . Ya kendi efendi gibi fiyatlar yada gelir elinden alirlar 4 sene once ki gibi .

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Ben boylesini cok gordum . Rahat olun . Gelir biri elinden alır ki dedigim gibi tahtaci deli gibi mal ariyor blof atiyor .

Kodoman bir abi lazim buraya ben neler neler gordum bunlar ne ki .

Sirket musait herseyi ile tokatlanmaya . Tevfik felan filan hikaye . 4 milyara parsn olmaz . Ya kendi efendi gibi fiyatlar yada gelir elinden alirlar 4 sene once ki gibi .
    Ki ne ortam ne parsn 4 sene onceki parsan . Milyar kar yazmaya giden surekli buyuyen parsan var ortada .

Sayfa 842/996 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •