Onemli Gunler Banner
Sayfa 846/1006 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Viop LVIII

1. TL bazlı ATH'a bişi kalmadı yaklaşık %1. bence yarın ATH görürüz ancak önemli olan kapanış.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...57694&page=206

kapanış tahmin yarışmamıza katılım ücretsizdir.

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    #SONDAKİKA | Kanada, İsveç'e NATO desteğinden sonra Türkiye'ye silah ihracatını yeniden başlatma kararı aldı.
    Bu haberi 26 Ocak ta paylaştım...Müneccim olmadığıma göre demek ki bir yerden kopyaladım...Şu an twitter da tüm hesaplar bu haberi geçiyor.. Başka olumlu haber bulunamadı sanırım
    Son düzenleme : emregunes; 30-01-2024 saat: 00:41.

3. ABD ADR

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. <<<<<<<<<<<<
    https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...84403990269983

Foreks Haber
    @ForeksTurkey
    26d

TCMB: Para Politikası Kurulu'nun 25 Ocak 2024 tarihli kararında, devam eden sadeleştirme süreciyle uyumlu şekilde, kredi arzında ve mevduat faizinde gözlenebilecek oynaklıklara karşın, makroihtiyati kararlarla parasal aktarım mekanizmasının destekleneceği ifade edilmiştir

TCMB: Ayrıca, faiz kararlarının yanı sıra, parasal sıkılaştırma sürecini destekleme amacıyla, miktarsal sıkılaştırmaya devam edileceği belirtilmiştir

TCMB: Bu kapsamda, zorunlu karşılık uygulamasında;
    -Kur korumalı hesaplar için zorunlu karşılık oranlarının 6 aya kadar olan vadelerde yüzde 30’dan yüzde 25’e indirilmesine,
    -Döviz cinsinden mevduat/katılım fonu hesapları için Türk lirası cinsinden tesis edilen ilave zorunlu karşılık oranının yüzde 4’ten yüzde 8’e yükseltilmesine karar verilmiştir.

TCMB: Bu düzenlemelerle, Türk lirası mevduata geçişe yönelik adımlar güçlendirilirken, miktarsal sıkılaştırma sürecine devam edilmektedir

5. Yarın ve öbür gün yine hareketli olacak gibi.

Bir iki teknikçi endeks biraz gevşeyip güç toplayıp sonra zirveyi kıracak diyor.

Hissedeki oyuncular ise başkasının hissesi gevşesin diyebilir.

Bul karoyu al parayı.

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Yarın ve öbür gün yine hareketli olacak gibi.

Bir iki teknikçi endeks biraz gevşeyip güç toplayıp sonra zirveyi kıracak diyor.

Hissedeki oyuncular ise başkasının hissesi gevşesin diyebilir.

Bul karoyu al parayı.
    yarın endeksin kısa vadeli yönü açısından çok kritik bence.

eğer gün kapanışı eksi olursa 8300-8500 arası kısa süreli testere beklerim 1 hafta.

günü 8550 civarında kaparsa, 8750ye kadar alarak endekse marj açması gerekir bu hafta. (imho)

ne güzel gap bıraka bıraka gidiyor kimseye yeni mal aldırmaz böyle. tavşan gibi seke seke

7. Bist-TÜM, Dolar Bazlı

Düşüş zigzag görünüyor, çıkış da olası ikili bir zigzag'ın X tepki dalgası gibi, kendi içinde ikili zigzag da sayılır, tek zigzag da...

Diğer endeksleri vermiştim, değişen bir şey yok, en fazla ilave %3 gibi daha yukarı hareketle tepkinin sonlanması ağırlıklı ihtimal...

Yok, burası (Bist-TÜM) bir üçlü zigzagla (triple zigzag, W-X-Y-X-Z) flata (zirveye) kalkarsa, vay anasını sayın seyirciler der, bir yaşıma daha girerim. YTD

Sayfa 846/1006 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •