Sayfa 846/891 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856 ... SonSon
Arama sonucu : 7126 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Pes eden pes edene...
     Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Şuan Uçar versiyon 2.0 yaşatıyor gedikteki abimiz. Biz pes etmedik Uçar etmişti. Sırada gedikteki speki göreceğiz. Ama suan yaptığı baskılara karnımız tok.

2. Mandradasutvar sen ne kadar sabırlı çıkacaksın? Bize anlı şanlı spekler geldi hiçbiri dayanamadi. Sen eskiden de mal taşıyor muydun? Tahtayı biliyor musun?

3. Bu sayı da 6 milyona dayandı. Su yatirimcilari ikna edip 1 lot turgg aldirabilseydik bizim tahta her gün tavan çekerdi.
    Toplam yatırımci sayısı da Eylül 2022 için 2.653.900 kişi.

4. Gelsin canım da aşağıda gelsin bakalım. 264 benim özel rakamımdır. Şartlar uyarsa birşeyler alırı. Öyle spek olacak çapımız da yok henüz amacımız da yok. Kuru ekmeğe talimiz.
    Bu mallar mandraci abi sana geliyor.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hiç üzmedi bu tahta beni. 27 lerden beri alır satarım sağolsun hep kazandırdı. Şartlar değişir başka tahta daha uygun gelir çıkarım. Ben korelasyonlara bakarım bu şuna göre pahaliysa çıkarım otekilere girerim. Gönül bağım yok.
    Mandradasutvar sen ne kadar sabırlı çıkacaksın? Bize anlı şanlı spekler geldi hiçbiri dayanamadi. Sen eskiden de mal taşıyor muydun? Tahtayı biliyor musun?

6. O zaman abi dua et kartal belediyesi encumenden 18. Madde kararını bir an önce çıkarsın. Yoksa bu spek bozuntusu da kaçıyorsa durum boktan heralde. Biz alıştık yıllardır yatirimci olarak kalmaya. Sen en azından bizle aynı dolar maliyetten giriyorsun. Yatırımın ayağın uğurlu olur inşallah.
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Gelsin canım da aşağıda gelsin bakalım. 264 benim özel rakamımdır. Şartlar uyarsa birşeyler alırı. Öyle spek olacak çapımız da yok henüz amacımız da yok. Kuru ekmeğe talimiz.

7. Tamam o zaman tahtayı biliyorsun. Biz senin gibi satıp çıkamadık hep pişmanlık yaşadık. Mecbur imari bekler olduk. Çok fırsatlar kaçtı. Zaten böyle bir yatırırım yok gözüyle bakıyorum. Hayirli olur umarım herkes için.
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Hiç üzmedi bu tahta beni. 27 lerden beri alır satarım sağolsun hep kazandırdı. Şartlar değişir başka tahta daha uygun gelir çıkarım. Ben korelasyonlara bakarım bu şuna göre pahaliysa çıkarım otekilere girerim. Gönül bağım yok.

8. Yıllar önce tarla diye geyik yapıyorduk imar çıktı şimdi de 18. Maddeymis falan filan. Millet bahçesi olacak hali yok. Belediyesi iktidarı muhalefeti komisyonu bekliyordur. Bu komisyon imar komisyonu değildir başka komisyondur. Benim aklım ermez böyle emlak işlerine ama Türkiye de işlerin nasıl yürüdüğüne aklım erer. Örnek maalt in hareketlenmesinden iki i hafta önceki birilerinin görüşmesi gibi.
    O zaman abi dua et kartal belediyesi encumenden 18. Madde kararını bir an önce çıkarsın. Yoksa bu spek bozuntusu da kaçıyorsa durum boktan heralde. Biz alıştık yıllardır yatirimci olarak kalmaya. Sen en azından bizle aynı dolar maliyetten giriyorsun. Yatırımın ayağın uğurlu olur inşallah.

Sayfa 846/891 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •