Sayfa 846/983 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Bu dijital hürriyetin değilse bu hiç hoş olmaz. Bu konuyu açıklığa kavuşturacak bir ortak yok mu
    Kardesim demiroren grubu aciklama yapti forex uygulamasi haber bolumunde yaziyor dijitale hurriyet markasi ile girilecek

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Teşekkürler sayn yahya kara

3. Dijital gelirler dedikleri çeşitli web siteleri mahmure yenibiriş bigpara hurriyet com tr hurriyet.de vs den gelen gelirler bütünü diye düşünüyorum...
    Var mı daha detaylı bilgisi olan..paylaşan olursa sevinirim..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

4. Yasal Uyarı

Hurriyetemlak.com; Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin hizmeti olup; kurumsal üyeleri ile girmiş olduğu işbirliği içerisinde yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Hurriyetemlak.com başkaca hiçbir emlak sektöründe faaliyet gösteren firma ve/veya web sitesi işletmesi ile birlikte veya işbirliği içerisinde hareket etmemektedir.

Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. faaliyetlerini münhasıran Hurriyetemlak.com üzerinden gerçekleştirmektedir. Kurumsal üyelerimize yönelik olarak başka bir firma veya web sitesi üzerinden gelmiş/gelmekte olan ve Hurriyetemlak.com ile işbirliği içerisinde olduğunu iddia eden kişi ve/veya kurumların ücretsiz veya ücretli hizmet taleplerine itibar edilmemesini, bu kişi veya kurumların tamamen yetkisiz olduğunu ve yaptıkları işlemin hukuka açıkca aykırı olduğunu, Hurriyetemlak.com'un bu sebeple kurumsal müşterileri nezdinde doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını bildiririz. Şu kadar ki, hurriyetemlak.com kullanılarak ve/veya aracı kılınarak kurumsal üyelere yönelik yukarıda belirlenen kapsamda faaliyetlerde bulunanlar, ürün ve faaliyetlerini konu alan tanıtım ve reklam mailleri gönderenler hakkında yasal işlem başlatılacak olup, Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. 'nin, nezdinde doğabilecek maddi ve manevi her türlü zararı tazmin hakkı saklıdır.

Hurriyetemlak.com kapsamında yer alan tüm hizmet ve faaliyetlerle ilgili olarak kurumsal müşterilerimizin tek muhatabı doğrudan ve münhasıran Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'dir.

5.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    Dijital gelirler dedikleri çeşitli web siteleri mahmure yenibiriş bigpara hurriyet com tr hurriyet.de vs den gelen gelirler bütünü diye düşünüyorum...
    Var mı daha detaylı bilgisi olan..paylaşan olursa sevinirim..

Sadece onlar mi reklam sayilmaz mi

6.  Alıntı Originally Posted by yahya kara Yazıyı Oku
    Sadece onlar mi reklam sayilmaz mi

Zaten reklam gelirinin büyük kısmı saydığım sitelerden geliyor ...

Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

7. kasa bende rahat olun
    yolayın IBAN LARI
    BENDEN SİNİZ

8. Devre kesecek galiba Tüpçü bizi öyle bir korkuttuki tek lot bile almaya cesaretim yok

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 846/983 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •