Sayfa 846/948 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Şuan rsı günlükte 70 lerde hadi artsın 80 lere gelsin ama mutlaka biraz düzeltip yada yataya sarıp rsı ve bolingeri soğutması lazım. Benim düşüncem kısa ve orta vadede yükseliş trendinde zaten öyle olmasa girmezdim. Yükselecek inşallah sadece minik bir düzeltme yada yataya sarma olur mu diye Beyin jimnastiği yapalım dedim. Tüm ortaklarıma. Bol kazançlar dilerim .

2.  Alıntı Originally Posted by mmgezen Yazıyı Oku
    Gelirse 1,30 TL ye ki 10-15 gün içinde bence çok zor görünüyor tekrar o seviyelere düşmesi, hadi geldi diyelim, lotlarimizi arttırıriz, alım fırsatı olur bizim için. Ben 1-2 hafta icinde 1,65 TL yi geçip daha sonra gelecek haberlere göre 2 TL lere doğru yolculuğun başlayacağını düşünüyorum. Yine de her zaman temkinli olmak lazım.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Para tekniği bozar eğer hisseye bir baba yiğit girmezse şu an için hisse dar alan (1.4 - 1.6) arasında soğumaya alınacak gibi görünüyor bu da hissenin ihtiyacı olan enerjiyi sağlar bence. Sıkılanlar satar isteyen istediğini toplar ve muhtemelen hareket başlar. Hadi hayırlısı bakalım.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dipler yükseldiyse tepelerde yükselir.

4.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Dipler yükseldiyse tepelerde yükselir.
    İnşallah. Onumuzdeki 10 gün içinde d*****n kuyruğu kopacak bence. Eğer bilançoya kadar çok büyük bir hareket olmazsa bilanço günü tavan yapabilir ve sonraki günlerde de yükseliş devam edebilir. Ama öncesinde fiyatlarsa bilanço öncesi çıkmak gerekebilir. Bu hafta inşallah 1,65 TL leri test ederiz.... Dediğiniz gibi dipler yükseliyor. 2017 de başlayıp 2018 nisana kadar devam eden yükselişe baktığımızda tepeleri yapıp geri gelip tekrar yukarıya devam ettiğini görüyoruz. Yani dipler ve tepeler hep yükselmiş. Bakalım aynısını yaparsa bir kaç gün sonra düzeltme gelebilir... Herşeyin hayırlısı...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hayırlı kazançlı bir hafta dilerim.

6. Yine 1.56 ya dedi hadi bakalım.

7. Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. Değerli üstadlar sasa faaliyet dönem net karında ciddi artışlar göstermiş bu çeyrek te.Lakin kağıt _ 8 lerde.Malum bizde teşviğin etkisiyle güzel bir bilanço bekliyoruz.Anladigim kadarıyla sasa bilanço öncesi fiyatlamasini yapmış ve sonra si bugün malum.Merak ettiğim aynı türden bir senaryo silver içinde işleyebilirdi.

Sayfa 846/948 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •