Sayfa 846/991 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Zevk icin almasinada gerek yok kar ediyor zaten . Dokta kdr olsa 100 lira eder zaten . Bunun 3 milyar doktanin 4.5 milyar borcu var . Bunun 600 doktanin 200 karı var . Doktanin cirosu yuksek kendi kar ediyor tek fark bu asil celigi yiyor

Arsasida bonus iste

2.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Okullu isterse degil %5 hepsini toplar parsanin . Yeter ki istesin . %5 ne ki onun icin cerez . Songurun bile es dost akrabayla.okdr malı vardr
    Resmi olarak %5 den sonrasını bildirmek mecburi o yüzden dedim. Başka hesaplardan toplamıştır ayrı. Songur yapsın o zaman biri şu tahtayı ele geçirsin de farketnez.

3.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Zevk icin almasinada gerek yok kar ediyor zaten . Dokta kdr olsa 100 lira eder zaten . Bunun 3 milyar doktanin 4.5 milyar borcu var . Bunun 600 doktanin 200 karı var . Doktanin cirosu yuksek kendi kar ediyor tek fark bu asil celigi yiyor

Arsasida bonus iste
    Bu anlattıklarını ben biliyorum zaten ben 3 yıldır hissedeyim. Aralarındaki hesaplaşmadan dolayı zevk için ifadesini kullandım.tahtaya hakim olursa bu şirketin karı zaten var fakat kalem oyunu ile hiç edilip asil çelik ve omtaştan gelmiş gibi yapılıyor. o zaman genel kurulda yönetimde zaten hesap sorar

4. Yurdum sanayicisi vizyonsuzluktan kırılıyor Tosyalı grup BMC yi daha yeni aldıgı halde sektör tecrübesi çok iyi olmamasına rağmen inanılmaz büyük düşünüyorlar kendilerini takdir ederim.

Parsan grubu bu söylenenlerin hepsini üretmeye müktedir ama maalesef iş tutan şirketin başı yok bence

https://twitter.com/mavivatannet/sta...96086022672385

Tweet dizisi
    Yeni Tweetleri göster
    Sohbet
    Alındı yeni yanıt
    MaviVatan.net
    @mavivatannet
    BMC Power Genel Müdürü Mustafa Kaval:

"Korvet ve firkateyn gibi büyük gemiler, yardımcı güç üniteleri, küçük botların ana tahrik makinası için çözümler üretebileceğimizi değerlendiriyoruz.

Motorların, bir takım revizyonlarla kara tipi jeneratörlerde kullanımı söz konusu. Jeneratör üreticilerinin neredeyse tamamı, motorlarını yurt dışından temin ediyor. Onlar için de farklı sınıflarda motorlar üretmeyi planlıyoruz.

Hibrit motor ve güç gruplarına yönelik paydaşlarla ve öz kaynaklı çalışmalarımız var. Alternatif yakıtlar ve yakıt hücreleri gibi konular da gündemimizde bulunan alanlar."

5.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Yurdum sanayicisi vizyonsuzluktan kırılıyor Tosyalı grup BMC yi daha yeni aldıgı halde sektör tecrübesi çok iyi olmamasına rağmen inanılmaz büyük düşünüyorlar kendilerini takdir ederim.

Parsan grubu bu söylenenlerin hepsini üretmeye müktedir ama maalesef iş tutan şirketin başı yok bence

https://twitter.com/mavivatannet/sta...96086022672385

Tweet dizisi
    Yeni Tweetleri göster
    Sohbet
    Alındı yeni yanıt
    MaviVatan.net
    @mavivatannet
    BMC Power Genel Müdürü Mustafa Kaval:

"Korvet ve firkateyn gibi büyük gemiler, yardımcı güç üniteleri, küçük botların ana tahrik makinası için çözümler üretebileceğimizi değerlendiriyoruz.

Motorların, bir takım revizyonlarla kara tipi jeneratörlerde kullanımı söz konusu. Jeneratör üreticilerinin neredeyse tamamı, motorlarını yurt dışından temin ediyor. Onlar için de farklı sınıflarda motorlar üretmeyi planlıyoruz.

Hibrit motor ve güç gruplarına yönelik paydaşlarla ve öz kaynaklı çalışmalarımız var. Alternatif yakıtlar ve yakıt hücreleri gibi konular da gündemimizde bulunan alanlar."
    Merak etmeyiniz, Tevfik bey isimlerini anmadan Türkiye' de güzel işler yapılıyor diye tweet atar.

6. Bunu twtterda bir vatandaş atmış deprem bölgesindeki durum bu. Maalesef hükümet 700 bin EYT için çabaladığının 10 da birini 4 milyon borsa yatırımcısı ve sahada depreme maruz kalmış 8 milyon vatandaş için yapamadı.

yüzbinlerce insanın enkaz altı olduğu bir dönemde hala görmezden gelme sorun yok diyip üstüne kapatma politikası izliyor.

milletin malına çökmek isteyen patronları da inandıkları EL İLAH larına havale ediyorum.

Binlerce can kar altında, enkaz altında yatırımcımla margin kapatıyoruz utanarak tuşa basıyoruz ikimiz de! Açan utanmıyor! Enkaz altındaki adamın malına çökülüyor belki de kimse bilmiyor!

7. Borsa yahudi icadı bizim Müslüman görünümlü patronlar bu işi çok sevdi. Yukarıdan yan hesaptan sat aşağıdan topla nasıl olsa sonuç belli.endeks Çıkarken çıkarma nasıl olsa düşüş için bir fırsat bulunur güzel ülkemde. bekle aşağıdan topla nasıl olsa satacaklar.... Zehir zıkkım olsun küçük yatırımcının hakları. Senin fabrikada yıkılır bir gün ama duam odurki içinde işciler olmasın. Doymadı hâlâ aşağıdan almak için uğraşıyor.

8. Maddi olarak parsan da çok büyük yıkım yapıldı arkadaşlar ocak ayının başında yada Aralık ayında parsan alan yatırımcı servetinin %60 ını kaybetti. Tebrikler parsan yönetimi... Tebrikler teyfik yamantürk. Bir tane açıklama ve twit yok

Sayfa 846/991 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •