Onemli Gunler Banner
Sayfa 847/1230 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Bunlar kağıt ucuzken topluyorlar kağıtları,sonra da değişik mecralarda takip edilen güvenilen borsacılara övgü yazıları analizler falan yazdırıyorlar,sonra bir gazla kağıt yukarı,küçük yatırımcıya devir,sonra yıllarca kağıtlar kendine gelemiyor.Bizim borsanın durumu bu işte maalesef,hemen her kağıtda yapılabiliyor böyle operasyonlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    derin hisse'ye operasyon yapmışlar deva, uluun, ardyz, kafein, hub, banvit, kront taban olmuş.
    Aslında operasyonu yiyen, bu hisselerin reklamlarına aldanan ky'dir.

Duvarı nem çürütür, ky'yı üstatlar(1).

Ondan sonra bizim küçük yatırımcılar günlerce grafikler ,bilançolar,emalar,fibonacci seviyeleri,dirençler destekler falan bir ton kafa patlatıyorlar.Halbuki olay çoğu zaman bir grubun operasyonu oluyor maalesef.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Aslında operasyonu yiyen, bu hisselerin reklamlarına aldanan ky'dir.

Duvarı nem çürütür, ky'yı üstatlar(1).
    Maalesef burası borsa kim kime ...... diye atasözü olan bir mecra bizim borsa sn delikan.Keşke öyle olmasa ,ama benim 20 yıllık gözlemim maalesef böyle olduğu yönünde.Küçük yatırımcı şansa bir dalganın içine erken dahil olabilirse para kazanıyor sadece,durum tatsız ama gerçek böyle bence.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Maalesef burası borsa kim kime ......
    Borsayı geçtik. Bu forum, bu forum.

Şurdan aldım, burdan satarım diye kendi egosunu tatmin etmek için bile (farkında olmadan) birilerinin günahına girenler var.

Yahu şu harun kahraman denen adam koca petkime operasyon çekmeye kalkmış,gavurlar olmayınca spekler iyice azdılar tabi.Yedi cezayı oturdu,ben kendi izlemlerimde bir fenerli futbolcu mecnun vardı bir de bu adama ceza kesildiğini anımsıyorum.Hatta mecnuna bu haruna verilen çaplı bir para cezası yoktu sanırım.Bu herife 1.5 milyon lira ceza kestiler .Okusan adam operasyon çekeceği kağıdı öyle allar pullar ki beni bile kandırır valla.Onun yazdığı hisselerden işyat ve güneş vardı bende .Allah allah dedim, yahu ben yıllardır takip ederim bu kağıtlar bu kadar artmamalıydı diye günlerce şaşırmıştım,kağıtlar bende de olduğu halde))))))))

7. cauti gerçekten dikkat çekici ve disiplinli bir yatırımcı kendisini çok takdir ediyorum.
    onun tarzını kopyalayan çok kazanır ancak.belli bir birikime sahip olması şart..

aynı sabrı keşke gösterebilsem

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Şeyh kendisi uçamaz, müritleri uçurur.

Sayfa 847/1230 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri