Sayfa 85/142 İlkİlk ... 3575838485868795135 ... SonSon
Arama sonucu : 1134 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Haymatlas yönetim şu hali ile didişilmeyecek gibi değil.Geçen fazla karşılık ayırdıklarında bu tamamen geçmişin temizlenmesi bundan sonra tekrarlanmaz dediler bir de son gelen bilançoya bakın isterseniz.Bunlar hep kötü niyetten.Kimseninde o kadar zamanı yok.Onlar maaşlarını alırlar kaybedenler patronlar ve yatırımcılar olur.Ama bu düzen böyle gelmiş artık böyle gitmez gidemez.
    Aynı düşünceleriniz paylaşıyorum, fazlasıyla. Aylar öncede bunları defalarca yazdım. Mesele düzeni kabullenmekten ziyade değiştirecek güce sahip olmak, yok ise, sopa kimin elinde ise dayağı yersin. Yada boksör olacaksın. O bende var diyen herkes nakavt oldu gitti. Yerden kalkana kadar Dünya düzeni değişti.
    Endeks 80000 idi, 250000 oldu, fiyat nerde?
    Düzenin çarkını kıracak güç yoksa diklenmeyeceksin!
    Diklenirsen bir bedelli daha yaparım. Zaten 2025 e kadar kayıtlı sermaye tavanı yanlış hatırlamıyorsam 5 m il t l olacak. Cepten mi verecekler yamyamlar, gelir bizim gibi ördekler soyar dasoyarlar, bunlara çanak tutan tepeler de var. 2.60.larda ralliye başlayınca kim sopayı vurdu?
    Neyse dilin ayarını kaçırmayalım. Borsa da paranın dini olmaz. Faize bulaşmayalım derken.... daha sına gerek yok.

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    hısse fıatı 1,26 haftaya cuma konusalım olur mu ? bu burda not olsun. bakalım sen mı haklı cıkacaksın ben mı ? senın mantıga gore yukselmeyecek.. haftaya cuma unutma.. asla yatırım tavısyesı ıcermez, ben cok yanılmıs bır adamım, kendıme nottur.. sevgı ıle kal..

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    defter degerı kaç para ? tarıhsel surecınde bu fıatlarda ne kadar kalmıs, genel kurulu yakın mı ? yuksek kar beklenıyor mu ? nakıt gırısı yuksek mı ? amam hantllastı dımı, agırlastı dımı. hızla yukselmez dımı haftaya cuma dayım unutma..

Dayı unuttu yada galiba hatırlatmaya bile değer bulmadı ama temel analizci geçmiş yazıları okuyunca gördü

hisse yükselseydi ben dediydim diye gelip efelenecekti

kaybedince tısssss ben bu cuma demedim derse de şaşırmam

Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Dayı hissenin gidişatı hakkında ön görün nedir?

malum biraz yoruldu, dinlensin hazmetsin yediklerini Komutan

ne olursa olsun bu seviyeleri haketmiyor ,ucuzmu ? ucuz

daha ucuzlarmı ? borsada olmaz diye bir şey yok

her ihtımalı düşünecek iyi bir yatırımcı ,

ben pozisyon olarak yaklaşık % 50 nakit % 50 hissedeyim şuan

yükselirse bana uyar düşersede

yani anlayacağımız maç yeniden başlıyor

önümüzdeki süreçte beklentilerimiz varmı ? var

1 natura gıdanın satışı haberi

2 Ataşehir hilton otelinin satışı haberi

3 karlılığın artması

4 iyi gelen bilanço sonrası fk nın 30 lar dan 12.5 lara düşmesi

sanayi hisseleri gitti , teknoloji gitti , vesaire ,vesaire

gitmeyen bir tek sektör bankacılık kaldı

borsa yükselecekse eğer bundan sonra bankalarla yükselecek

enflasyonist ortamda bizim borsamız çok ucuz hala

küreselde ise riskler devam ediyor

bol kazançlar

dostlar yaz geldi tatıl zamanı yaklaştı , bundan sonra yazılarımı eski sıklıkta yazamayacağım bol kazançlar diliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    dostlar yaz geldi tatıl zamanı yaklaştı , bundan sonra yazılarımı eski sıklıkta yazamayacağım bol kazançlar diliyorum
    Teşekkürler dayı mahrum etme burayı bilgilerinden ve fikirlerinden sen yine sıklıkla uğra

Bu başlığı şu anda 3 kişi okumaktadır. (2 üye ve 1 ziyaretçi)

bdayım, emmioglu

yaz gelince kimse kalmamış topikte

Sayfa 85/142 İlkİlk ... 3575838485868795135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •