Sayfa 85/91 İlkİlk ... 35758384858687 ... SonSon
Arama sonucu : 722 madde; 673 - 680 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    By akıl sesin çıkmıyor yine
    Sesim çıkmıyor , çünkü konuşup da milleti zarara sokmak istemiyorum
    Sana özelden yazdığım hisse , bugün seans kapanışı sonrası bilançosunu açıklamış
    150 Milyon zarar. Allahtan , hisseyi birkaç gün önce satmıştım
    Pazartesi , o hisseye sağlam bir dayak gelir.
    İyiki hisseyi sana özelden yazmışım
    Burada hisseyi yazıp övseydim , belki de başkaları da alıp zarar edebilirlerdi.
    Son düzenleme : By Akıl; 11-08-2023 saat: 23:37.

2. Herhangi bir vergi dairesine bildirim yapmış
    22 milyon mu ne , bir kar açıklamış
    Ama konsolidesi var mı bilmiyorum
    Zaten elimde hisse de yok

3. KAP tan bakabilirsiniz

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    KAP tan bakabilirsiniz
    Vergi kanunlarına göre ödeyeceği vergiyi tespit amacıyla vergi dairesine verdiği mali tablosu.
    Ayrıca SPK mevzuatına göre düzenleyeceği mali tabloları en geç bu ayın 21 inde SPK ya sunacak.

5. Bilanço son 6 çeyrekte büyümeye devam ediyor. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Büyüme devam edecek haziran 30 motorin fiyatı 23 benzin 24 tl den satılıyordu. Şimdi 37 tl. akaryakıt ürünlerine gelen zamlardan dolayı satışlarda ve karlılıkta 9 aylık bilançoda %40 büyüme bekliyorum. Stoklardaki değerlenmeyle birlikte 100 milyon civarı bir kar rakamı görebiliriz. Hiç bir finansal destek almadan tamamen piyasa şartlarına bağlı olarak bir tahminde bulundum. Yatırım tavsiyesi olarak görmeyin lütfen. Ben artık bu hissenin fiyatlanmasın gerektiğini düşünüyorum. Eğer körü bir haber pompalamazlarsa gayet güzel olur. Bana geliyorlar borsada çok konuşulacak ender hisselerden beri olacak yaptığı işe göre sermayesi düşük kalıyor 3 tlden 36 tl ye geldi akaryakıt.

Ayrıca uçak biletlerine yapılan zam otobüs firmalarının önünü açtı otobüsler full gidip full geliyor fakirleşen bir ülkede uçaklar geri gider otobüsler uçar gider hayat devam ediyor bekleyip görelim bence bu grubun önü açık sağlıcakla kalın

6. Tahtada savaşmı başladı kağıda bulaşan bir grup onu silkelemek için mi yapıldı bu hareket. Çok sert tepki verdi. Hisse fiyatı 9 lara ağır ağır geldiği halde bir günde -8.5 değer kaybı çok Fazla bugün toparlamazsa biraz süründürecek gibi

7.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Bilanço son 6 çeyrekte büyümeye devam ediyor. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Büyüme devam edecek haziran 30 motorin fiyatı 23 benzin 24 tl den satılıyordu. Şimdi 37 tl. akaryakıt ürünlerine gelen zamlardan dolayı satışlarda ve karlılıkta 9 aylık bilançoda %40 büyüme bekliyorum. Stoklardaki değerlenmeyle birlikte 100 milyon civarı bir kar rakamı görebiliriz. Hiç bir finansal destek almadan tamamen piyasa şartlarına bağlı olarak bir tahminde bulundum. Yatırım tavsiyesi olarak görmeyin lütfen. Ben artık bu hissenin fiyatlanmasın gerektiğini düşünüyorum. Eğer körü bir haber pompalamazlarsa gayet güzel olur. Bana geliyorlar borsada çok konuşulacak ender hisselerden beri olacak yaptığı işe göre sermayesi düşük kalıyor 3 tlden 36 tl ye geldi akaryakıt.

Ayrıca uçak biletlerine yapılan zam otobüs firmalarının önünü açtı otobüsler full gidip full geliyor fakirleşen bir ülkede uçaklar geri gider otobüsler uçar gider hayat devam ediyor bekleyip görelim bence bu grubun önü açık sağlıcakla kalın
    Bilanço haftasına giriyoruz iyi bir bilanço bekliyorum .

8.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Bilanço son 6 çeyrekte büyümeye devam ediyor. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Büyüme devam edecek haziran 30 motorin fiyatı 23 benzin 24 tl den satılıyordu. Şimdi 37 tl. akaryakıt ürünlerine gelen zamlardan dolayı satışlarda ve karlılıkta 9 aylık bilançoda %40 büyüme bekliyorum. Stoklardaki değerlenmeyle birlikte 100 milyon civarı bir kar rakamı görebiliriz. Hiç bir finansal destek almadan tamamen piyasa şartlarına bağlı olarak bir tahminde bulundum. Yatırım tavsiyesi olarak görmeyin lütfen. Ben artık bu hissenin fiyatlanmasın gerektiğini düşünüyorum. Eğer körü bir haber pompalamazlarsa gayet güzel olur. Bana geliyorlar borsada çok konuşulacak ender hisselerden beri olacak yaptığı işe göre sermayesi düşük kalıyor 3 tlden 36 tl ye geldi akaryakıt.

Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Bilanço haftasına giriyoruz iyi bir bilanço bekliyorum .

Çok güzel bir bilanço geldi şirket yönetimini tebrik ediyorum

Sayfa 85/91 İlkİlk ... 35758384858687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •