Sayfa 85/601 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 673 - 680 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Sayın kitapçı eczyt dan sonra yolumuz burada kesişti ben orada kol kestim bundada ilk günden aynı umutsuzluğa geldim biz bence şu noktada yanlış yapıyoruz ucuz da niye ucuz bu sorunun cevabını bulmamız lazım bu şirket zaten halka y üzerine hiç çıkmamış yıllardır sürünüyor bir sihirli değnek bekliyoruz aldık diye ama o değnek gelmiyor bundan sonra ucuz almiyacam galiba giden gitmeye devam ediyor
    .................................................. ...................

2. Endeks osurdu bu sıçtı bize gelince mi böyle oluyor arkadaş çekiyoruz aşağıya kağıtları pes ediyorum artık

3. Bu iş kısmet işi biz bilanço faaliyet raporu okuyoruz hesap yapıyoruz adam gidip 10 TL gübre fabrikaları alıyor 18 e satıyor sonra gelde çıldırma

Borsanın genel düşüş ve çıkışı tüm hisseleri etkiler. Hele kriz varsa.
    Bizim gibi donsuz yatarim ama hissesiz yatamam diyenler için doğru hissede olmak cok önemli.
    Doğru hisse ise Satışları ve faaliyet karı artan şirketlerdir .
    Spekülatif yükselen hisse arayan telegram WhatsApp gruplarına takilsin.

Aksen gecmişte 3.5 cent görmüş ama şu an o fiyatı eder mi mesele budur. Veya gelecekte yine o fiyati edecek mi.

Faaliyet Karı yıllara göre ocak kuru ile yaklaşık

2012 114 Milyon Dolar
    2015 100 Milyon Dolar
    2017 72 Milyon Dolar
    2018 125 milyon Dolar
    2019 162 milyon Dolar

Sıradaki bilanço 2020 İlk çeyrek.
    Beklentimiz 40 milyon dolar civarı.
    Eğer gelirse düşse bile katlanilabilir diye düşünüyorum.

5. Bu gune kadar hic yazmadim ama boyle hissenin icine edeyim ben borsa 0.50 eksi tahta yuzde 5 eksi kar etse ne olur etmese ne olur

6. bilanço fiyatlasa bu fiyatlarda neden sürünsün, defter değerinin altında karlı kaç tane firma var
    eczacılar 1
    bu 2
    hepsine lanet olsun.

7. Her şey yalan teknik temel bilanço tek gerçek spek bul speği al parayı bizim borsamızda malasef durum bu

Tekrar 4 üzerine çıktığında endeks kaç olacak sizce.

Sayfa 85/601 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •