Sayfa 85/195 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 673 - 680 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    bu da fibolu linear hali.. 99-100 civarı destek yapıp yataya sararsa fena olmaz..

Ek 3001

http://share.matriksdata.com/share.a...05041829594835

Ek 3005

http://share.matriksdata.com/share.a...05041846244542
    fibo düzeltmeli fibo ortalamalı log trend grafiğin son hali..
    http://share.matriksdata.com/share.a...05081106525904

kırmızı kanalın üst bandının altında iki gün kapanış yapmış bugün üçüncü gün.. allahın hakkı üçtür diyelim bugünde onay günü olsun.. ancak kanalın içinde kapanışlara başladığı için aşağıda, 41-135 yükselişinin %50 fibo düzeltme seviyesi 88, son 1597 ve 2584 günün kapanışlarını baz alan fibo ortalama seviyeleri ise sırasıyla, 89 ve 93 seviyesindeler.. ben fiyatın bu ortalamalarla buluşma ihtimalinin, kuvvetli olduğunu düşünüyorum.. arada birde fibo düzeltme %38 seviyesi olarak 99 krş var.. ama kanalın içine girdiği için %38 lik bu fibo düzeltmede tutunma ihtimalinin zayıf olduğunu düşünüyorum.. dolayısı ile olası düşüşlerde (dikkat ederseniz olası diyorum kehanet değildir) 88-93 aralığının önemli bir destek aralığı olduğu burada tutunma gerçekleşmez ise, kırmızı kanalın alt bandına doğru hareket söz konusu olabilir.. umarım fibo %38 den döner fiyat konsolidasyonu kanalın üst bandında yani 107 üstünde (bugün için) sağlanır ve zarada olanlarda kendini toparlamış olur..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Ben hisse buldum mı tekniğe önem veririm,teknik beni destekledimi cesaretim artıyor.senin bana söylediklerinden biraz aldım.benim performans şu sıralar pek iyi değil.neyi satarsam o gidiyor. Ne alırsam geri geliyor.böyle zamanlarda diğer görüşlere çok önem veriyorum.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    her zaman diğer görüşlere önem verilmeli bence.. ama görüşü destekleyen argüman ortaya konmalı.. neye göre söylüyorsun diye sorulduğunda, şuna göre diye ortaya koyarsın hipotezini.. karşı tarafta şu ve bu sebepten o hipotezine katılır yada karşı çıkar.. sonuç itibari ile bir tez ortaya çıkıyorsa bu değerlendirilir.. ben senin hislerime göre söylemini makara olarak kabul ediyorum.. ha bu gerçekse çekirge-zıplama korelasyonu derim o zamanda dolayısı ile ben kararlarının ahmakça olduğunu değilde, ahmetçe olduğunu düşünüyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    fibo düzeltmeli fibo ortalamalı log trend grafiğin son hali..
    http://share.matriksdata.com/share.a...05081106525904

kırmızı kanalın üst bandının altında iki gün kapanış yapmış bugün üçüncü gün.. allahın hakkı üçtür diyelim bugünde onay günü olsun.. ancak kanalın içinde kapanışlara başladığı için aşağıda, 41-135 yükselişinin %50 fibo düzeltme seviyesi 88, son 1597 ve 2584 günün kapanışlarını baz alan fibo ortalama seviyeleri ise sırasıyla, 89 ve 93 seviyesindeler.. ben fiyatın bu ortalamalarla buluşma ihtimalinin, kuvvetli olduğunu düşünüyorum.. arada birde fibo düzeltme %38 seviyesi olarak 99 krş var.. ama kanalın içine girdiği için %38 lik bu fibo düzeltmede tutunma ihtimalinin zayıf olduğunu düşünüyorum.. dolayısı ile olası düşüşlerde (dikkat ederseniz olası diyorum kehanet değildir) 88-93 aralığının önemli bir destek aralığı olduğu burada tutunma gerçekleşmez ise, kırmızı kanalın alt bandına doğru hareket söz konusu olabilir.. umarım fibo %38 den döner fiyat konsolidasyonu kanalın üst bandında yani 107 üstünde (bugün için) sağlanır ve zarada olanlarda kendini toparlamış olur..
    dikkatini çeken oldumu bilmiyorum seans kapanışında 12:55 de 101 ve 107 rakamı gördüm.. ya pullback yani kanalın üstüne dönüş çabası olarak kalacak yada üst banda dönecek..

4. sn differet;

.Duyarlı ve sorumlu bir yatırımcı olarak şirkete yazdığınız yazıdan dolayı sizi tebrik.ederim....Raysg yatırımcısı olarakta teşekkür ederim.

.Kendi yazdığım yazının bir örneğide aşağıdadır...

.SN ERHAN SUBAŞI; vasıtasıyla iletilmek üzere RAY SİGORTA YÖNETİM KURULUNA

.Malumunuz borsada işlem gören Ray sigorta hisseleri C grubu olup almak satmak adeta imkansız derece zorluk içeren bir takım kurallara bağlıdır....Genel kurul'da sn Koray bey olmak üzere sizlere sorduğumuzda BİST kuralları dahilinde 7/2017 veya en geç 1/2018 tarihlerinde normal işlem görmeye geçilebileceği konusunda ümitli olduklarını ifade etmişlerdi....ilk üç aylık % 34 primlerin arttığı hususundaki özel durum açıklamalarınızdan sonra 2017/3 aylık dönemde net karda bırakın artmayı % 11,14 oranında düşüş olunca Ray sigorta hisselerinin değeri borsada düşüş rekorları kırarak 1,06.tl'ye düşmüştür......

.Sonuç olarak şirketinizden biz küçük ortaklarınızı daha fazla mağdur etmemek adına piyasa yapıcı mekanizması kanalıyla tam gün işlem görmesi için girişimde bulunulmasını özellikle rica ve istirham ederiz....

Saygılarımızı sunar,başarılı çalışmalar dileriz...

5.  Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    sn differet;

.Duyarlı ve sorumlu bir yatırımcı olarak şirkete yazdığınız yazıdan dolayı sizi tebrik.ederim....Raysg yatırımcısı olarakta teşekkür ederim.

.Kendi yazdığım yazının bir örneğide aşağıdadır...

.SN ERHAN SUBAŞI; vasıtasıyla iletilmek üzere RAY SİGORTA YÖNETİM KURULUNA

.Malumunuz borsada işlem gören Ray sigorta hisseleri C grubu olup almak satmak adeta imkansız derece zorluk içeren bir takım kurallara bağlıdır....Genel kurul'da sn Koray bey olmak üzere sizlere sorduğumuzda BİST kuralları dahilinde 7/2017 veya en geç 1/2018 tarihlerinde normal işlem görmeye geçilebileceği konusunda ümitli olduklarını ifade etmişlerdi....ilk üç aylık % 34 primlerin arttığı hususundaki özel durum açıklamalarınızdan sonra 2017/3 aylık dönemde net karda bırakın artmayı % 11,14 oranında düşüş olunca Ray sigorta hisselerinin değeri borsada düşüş rekorları kırarak 1,06.tl'ye düşmüştür......

.Sonuç olarak şirketinizden biz küçük ortaklarınızı daha fazla mağdur etmemek adına piyasa yapıcı mekanizması kanalıyla tam gün işlem görmesi için girişimde bulunulmasını özellikle rica ve istirham ederiz....

Saygılarımızı sunar,başarılı çalışmalar dileriz...
    eyvallah üstad siz de sağolun,elinde hisse olan herkes yazarsa belki de dikkate alırlar,biz üstümüze düşeni yapalım en azından hiç bişey yapmadık demeyiz

6. anadolu sigorta A grubunda işlem gördüğü halde hisseye güç katmak için likidite sağlayıcı ile anlaşmış,bizimkiler c grubunda hala umursamıyorlar,elinde hisse olan arkadaşlar lütfen 5 dk ayırıp birer mail atın şirkete

...........

Şirketimiz, Borsa İstanbul'un Pay Piyasasına İlişkin Uygulama Usulü ve Esasları'nda düzenlenen Likidite Sağlayıcılığı faaliyeti kapsamında Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda işlem gören Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi A.Ş. (ANSGR) paylarında likidite sağlanması amacıyla İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile hizmet sözleşmesi imzalamıştır. Likidite Sağlayıcılığı, dünya borsalarında örnekleri bulunan ve halihazırda Borsa İstanbul'da da uygulanan bir piyasa faaliyetidir. Bahsi geçen faaliyetin Borsa İstanbul Yıldız Pazar'da işlem gören gören Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi A.Ş. paylarının günlük işlem hacmine ve derinliğine olumlu katkıda bulunması beklenmektedir.

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Borsa İstanbul Pay Piyasasında likidite sağlayıcılığı işlemlerini ilgili mevzuatın gerektirdiği şekilde gerçekleştirecek ve bu işlemlerle ilgili olarak iki haftada bir Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirimde bulunacaktır.

7. Çok değerli arkadaşların yorum ve görüşlerini bekliyoruz.sıkışıp kaldık hissede.acaba ne yapmamız gerek ? Bir bilen var mı acaba ?

8. Özellikle Tatar ramazandan yorum bekliyorum.yeni bir Tatar Ramazan hissesi deyip duruyordu. Sesi soluğu çıkmaz oldu.ramazan ayı da yaklaşıyor ama ,ortaya çıkmadı daha.

Sayfa 85/195 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •