Sayfa 851/996 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Çok sıkıntılı hisse, bu halde bir daha nasıl 70'leri görecek çok merak ediyorum, sert hareketler lazım ama onun için de geri alım yapmaları lazım, ya da iyi bir haber.
    Tevfik gitmeden zor

2.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Tevfik gitmeden zor
    Birde benim anlamadığım bu kadar sığ hisse deki hareketler sert olması gerekirken nasıl böyle yavaş yavaş düşürüyorlar. Bunun tek izahı kendileri satıp kendileri alıyorlar güçlü oyuncu gelmiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Birde benim anlamadığım bu kadar sığ hisse deki hareketler sert olması gerekirken nasıl böyle yavaş yavaş düşürüyorlar. Bunun tek izahı kendileri satıp kendileri alıyorlar güçlü oyuncu gelmiyor.
    Tüm hisseler giderken bunun yerinde sayması normal değil, Eregl ve isdemr tavan, hatta birisinin fabrikası üretim yapamıyor bildiği kadaruyla hasar görmüş, onun durumu bile bizimkinden iyi, pess.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tüm hisseler giderken bunun yerinde sayması normal değil, Eregl ve isdemr tavan, hatta birisinin fabrikası üretim yapamıyor bildiği kadaruyla hasar görmüş, onun durumu bile bizimkinden iyi, pess.
    6 Mart'ta Asil Çelik milyarlarca lirayı temettü olarak dağıtinca ben kendisiden o temettü nün bizim gurupla bir alakası yok Twitti bekliyorum.

5. Hepimiz belli bir hayal ve beklenti ile poz alıyoruz.. beklentimiz gerçekleşmeyince inkar aşamasına geçiyoruz ve kendimiz hariç herkesi suçluyoruz. Ben dahil parsandaki durum budur.
    Uzun zaman sonra yazasım geldi , saygılar
    Son düzenleme : interlude; 21-02-2023 saat: 12:27.

6. Kesinlikle halkısın. Malesef beklentilerimizi karşılamaktan çok uzakta. Muhtemelen benden daha uzun taşıyan yoktur bu hisseyi ama özellikle son 3 sene gerçekten çok yıpratıcı oldu. Tabi pandemi çip krizi hatta bu aralar yarı resesyon diyebileceğimiz bir süreçte devam ediyoruz. Yatırımcı olmanın cilveleri bunlar. Umarım 1-2 sene içinde hakettiğimiz yerde oluruz.

Selamlar...

Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Hepimiz belli bir hayal ve beklenti ile poz alıyoruz.. beklentimiz gerçekleşmeyince inkar aşamasına geçiyoruz ve kendimiz hariç herkesi suçluyoruz. Ben dahil parsandaki durum budur.
    Uzun zaman sonra yazasım geldi , saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    6 Mart'ta Asil Çelik milyarlarca lirayı temettü olarak dağıtinca ben kendisiden o temettü nün bizim gurupla bir alakası yok Twitti bekliyorum.
    Hocam parsn parq kazqnmiyor ki istirakinn eline bakiyor . Parsan kendi fabrikasi para kazanmasi lazim . Asil celigin temettusune bakacaksak isimiz zor bencr

8. Bugün herkes tabelaya göre konuşuyor,benim de tabelaya göre konuşacağım zaman gelir elbet, şimdi ne desek boş,ben sonuçtan eminim, tek sıkıntı zamanında olmadı.

Sayfa 851/996 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •