Sayfa 853/1012 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yok ben yüzde 80 gram altındayım ,bu topiği katılımcılarını sevdiğimden ve seviyesi nedeniyle seviyorum.Yalan yok benim mevduatla işim olmaz.Bu yıl kaos yılı işler düzelmez düzelmeyecek,hem sade bizde değil tüm dünyada ben 1929 tarzı bir şey bekliyorum.Heryerde altyapısı hazırlandı kaosun yakında düğmeye basarlar.Biz de zaten olay bitmiş durumda kurtuluşumuz imkansız,baya sıkıntı olacak.
    birikimin küçüğü büyüğü olmaz birikim birikimdir fakat 80 gram altın çokda büyük bir para olmadığından en azından 200-250 bini aşmadığından bukadar kötü bir buhran beklentiniz varsa - ki bazen bende olur mu diye düşünüyorum - mevduatta tutmaktan daha çok daha güvenli belki mevduata nazaran azıcık daha az kazanç getirecekde olsa, hareketinizi mantıklı buldum.

2.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ya sn rxpu adamlar istediği gün gözünün üstünde kaşın var der cds lerini tavana vurdurur istediği faizi alır senden.O işler bitti bence,başka işler olacak yakında.Dedim ya son 3 aylara girdik ,baya ekonomik kaos yaşanacak maalesef.
    Faiz borçlanılan miktar ile orantılı. Bu somut bir gerçek. Daha az para arasan daha düşük faiz ile borçlanırsın.

İyi geceler.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Neyse boşverin sn rxpu son soruyu sormamış sayın size iyi geceler.))))))

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sn rxpu ben iç borçlanma olayını anlamadım bizim gavurlara borcumuz yok mu o parayı nasıl ödüyoruz.
    To be continiued.

Detaylar yarın geceye.

İyi geceler.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Faiz borçlanılan miktar ile orantılı. Bu somut bir gerçek. Daha az para arasan daha düşük faiz ile borçlanırsın.

İyi geceler.
    Hayır bence bu yanlış bir önerme faizi borç veren belirler,miktar önemli değildir,paran yoksa, mecbursan borç almaya tefeci ne kadar isterse vereceksin o kadar faizi piyasa böyle işler.Tefecinin elindeyiz maalesef.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    To be continiued.

Detaylar yarın geceye.

İyi geceler.
    Size son sözüm dünyada finans piyasaları en büyük monopol piyasasıdır))))))))Borç veren değişik isimlerle de olsa tektir.Onun canını sıkmaya gelmez.

[QUOTE=HAKEM;3022562]Hayır bence bu yanlış bir önerme faizi borç veren belirler,miktar önemli değildir,paran yoksa, mecbursan borç almaya tefeci ne kadar isterse vereceksin o kadar faizi piyasa böyle işler.Tefecinin elindeyiz maalesef.[/QUOT

çok ince bir noktaya değindin, herkes diyorki kredi talebi yok cart curt faizler nasıl yükselcek para bankanın elinde diyor, nerden biliyorsun diyorum herkese soruyom kredi çekmiyorlar vs. diyor, geçen tbb nin rakamlarıymış galiba yayımlanmış bankalar baya bayada kredi dağıtmışlar, bazı bankalar muhtemelen hortumlanmaya başlamış mevduatları el altından saçma sapan adamlara kredi vererek buda ciddi bir iddia olacak fakat diğer adı bilinmiş bankalarda baya baya kredi dağıtmış vaziyette , yani para ellerinde kalmamış oldukça yüksek faizlerle millete kitlemişler kredileri,

söylemem oki sizinde dediğiniz gibi para ihtiyaç olduktan sonra faizi kaçmış önemli olmadan çekmek zorundasın, tefeci elindesin.

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    birikimin küçüğü büyüğü olmaz birikim birikimdir fakat 80 gram altın çokda büyük bir para olmadığından en azından 200-250 bini aşmadığından bukadar kötü bir buhran beklentiniz varsa - ki bazen bende olur mu diye düşünüyorum - mevduatta tutmaktan daha çok daha güvenli belki mevduata nazaran azıcık daha az kazanç getirecekde olsa, hareketinizi mantıklı buldum.
    Yok yanlış anladınız paramın yüzde sekseni ile altındayım dedim.Miktar yazmıyayım da o miktardan biraz daha fazla ))))))

Sayfa 853/1012 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •