Sayfa 854/1044 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1 Mayıs Pazartesi piyasalar kapalı. 3 gün mola...

Bu satışı, piyasa ancak sindirir...!!!

Endeks tüm desteklerini kırdı sanırım. Zaten hiç ümidim yoktu, düşmesi sürpriz olmadı...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

TUPRS...

Gün içi AKD...

GLB saat 14:30 'dan sonra boşaltma hızını arttırmaya başlamış...!!!

MLB 'de o saatten sonra alıma geçmiş..!!!

Ciddi ciddi yabancıya mal mı yıkıyorlar acaba? Yoksa yabancı akıllı da mı alıyor...?!

TUPRS için en makul destek seviyesi 54 - 58 aralığındadır...

İşler ters gittiğinde 49 seviyesi gündeme gelebilir...

Tekrar trend yukarıyı işaret etmediği sürece belini doğrultması zor olacağa benziyor...

Bugün dikkatimi çeken bir olay oldu...!

Yıllardır İş Bankası ile çalışırım, ilk defa bugün mobil uygulamada hisse önerileri vermeye başladı. Daha önce de bunu ayrı bir başlık altında yapıyordu ama bugün doğrudan takip listesindeki hisseler üzerinden de yapmaya başladı. İşin ilginç yanı ise neredeyse PETKM hariç hepsinde ya AL ya da TUT tavsiyesi vermesiydi...!

TUPRS için 92.94 TL fiyat hedefi vererek %40 potansiyel var demiş...!!!

PETKM için 11.10 fiyat hedefi ile -%15 potansiyel vermiş...!!!

Bu gibi durumlara alışık olduğum için bugün sırf bu nedenden dolayı bile, endeks için düşüş bekliyordum...!

PKART...

İçerisinde bulunduğu formasyonu aşağı kırmadığı sürece dar alanda git-gel yapabilecek potansiyele sahip. Alan sıkıştığı için hareketler gün içi olmaya başladı...!!!

Eğer isterlerse bu durumu 2 ay kadar daha devam ettirebilirler...!!!

Olası aşağı durumunda ise sırasıyla 19 - 15 -14 ve 13 seviyeleri planlanıyor olabilir. Bir grup bunu düşünüyor. Bu açıkça belli oluyor...

Fakat bir başka grup da tam tersini planlıyorsa işte o zaman şenlik başlar. Birileri malını kaptırmış olacağı için işler iyice kızışır...

Her 2 duruma da hazırlıklı olmakta fayda var...

Şu an için 21.10 destek seviyesidir...

Elim değmişken bir de PETKM için gün içi AKD vereyim...

TAC açık ara satışta ve son düzlükte GRM 500bin lot kadar aldıklarına pişman olmuş ki satışa geçmiş. Sattıklarını da YAT almış. Gerilerden gün boyu satış yapan YKR 'de son düzlükte 500bin lot kadar alım yapmış...!!!

Bu 500bin lotlar karşılıklı olabilir. Diğerlerini kışkırtma amaçlı. Fakat TAC sürekli satmış...!!!

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    PKART...

İçerisinde bulunduğu formasyonu aşağı kırmadığı sürece dar alanda git-gel yapabilecek potansiyele sahip. Alan sıkıştığı için hareketler gün içi olmaya başladı...!!!

Eğer isterlerse bu durumu 2 ay kadar daha devam ettirebilirler...!!!

Olası aşağı durumunda ise sırasıyla 19 - 15 -14 ve 13 seviyeleri planlanıyor olabilir. Bir grup bunu düşünüyor. Bu açıkça belli oluyor...

Fakat bir başka grup da tam tersini planlıyorsa işte o zaman şenlik başlar. Birileri malını kaptırmış olacağı için işler iyice kızışır...

Her 2 duruma da hazırlıklı olmakta fayda var...

Şu an için 21.10 destek seviyesidir...

Sayın T/A ben aşağı sürmeleri halinde mal bekleyen kisiler olduğunu düşünüyorum .Bunu çok iyi biliyor herkes.Aksi olsa bunlar çoktan o dediğiniz yerlere getirirdi tahtayı.Saygilar

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    1 Mayıs Pazartesi piyasalar kapalı. 3 gün mola...

Bu satışı, piyasa ancak sindirir...!!!

Endeks tüm desteklerini kırdı sanırım. Zaten hiç ümidim yoktu, düşmesi sürpriz olmadı...!!!
    Abi beklentiniz nedir ? Buradan tepki gelir mi yoksa endeks paraşütsuz gidecek mi aşağı?
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 854/1044 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •