Sayfa 856/1078 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    Sn Donkişot,
    Tebrikler haziran yarışmasında 1.siniz şuan. Selamlar...
    kimin AŞKISI

TEBRİKLER ÜSTADIMA

Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
    Merak ettiğim bir konu var aslında bunu nasıl test edebiliriz pek te emin değilim. Diyorlar ya, borsaya yeni yatırımcı girdi. Yeni açılan hesap sayısı falan.
    Bir an düşündüm. Her spekilatörün en az 3 - 4 yatırım hesabı olduğunu varsaysak. Gelen yeni yatırımcılarında düzen hakkında pek bilgileri olmadığı zannıyla hareket edersek,

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Hayırlı akşamlar tüm dostlara,iki mevzu hakkında bende düşüncelerimi dile getireyim istedim.
    1. Borsada azalan yabancı pay miktarı.
    2. Borsaya yeni giren yatırımcılar.
    Bu iki kriter borsada olan biten hareketlerin bariz sebepleridir.
    Borsada yabancı payının sürekli düştüğü,yabancının satış yapıp çıktığı algısının oluşturulmaya çalışıldığını düşünmekteyim.
    .
    Dandanakan abimin tezi doğruluyor kendini, yani yeni gelenler kar elde etmeden satmıyorlarsa eğer, bizim borsanın yukarı gitmesinin sebebini açıklayabiliriz. Peki abuk subuk kağıtlardaki durum nedir diye bakarsak 3x hatta bazılarının 5x yaptığı şu ortamda endeksi buraya kadar getirenler bunlar olduysa o zaman endeks yükünü paylaşan Xbank ve Xusın daha yapacak çok işi var demek oluyor.
    Bir ayda düştüğü yerin henüz 3 aylık süreçte daha yeni yeni yerine geldiği bu ortamda,bilmiyorum ama sanırım bir hoppidi yapılacak durumdayız. Kesinlikle bir yatırım tavsiyesi olarak algılanması istemem. Bugün son 5 dakika da olan durumun açıklaması sanırım bundan ibaret olur yani son heyecanlı olanların elinden mallar alındı demeye getiriyorum. Henüz 5 günüm geçmemesine rağmen ben daha doyumsuz olup petkm i son ana kadar bekledim. Sırf Üstad sana bak bende sabredebilirmişim demek için durdum üstünde yoksa 40 kere satıp almıştım. Ortalıkta olumsuz bir durum yok ve ne güzel herkes para kazanıyor. Sizce bu mantıklı mı ? Yani sonsuza kadar böyle yükselebilecek mi? Tamam kabul ediyorum Açığa satış yok. Zaten en büyük etkenlerden biriside bu değil mi . Geçmiş sayfalarda bist başkanı hakkında yazdıklarımı da gözönüne alıp bunu değerlendirin lütfen.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Ticaret ve şirket işinde ise, büyük ortak olarak dediğiniz gibi sadece yönetimde ve geri planda olup kontrol edeceğimi düşünüyorum...
    ...

Yakında şirketin kurulumunu medyadan da ilân edecekler sanırım....
    Hayırlı uğurlu olsun üstadım. Hayırlı bol kazançlı günler dilerim
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

4. Günaydın,sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum.

5. Selamlar,

Sn, T/A grafiklerinizi özledik rica etsem xbank grafiğini paylaşabilir misiniz?

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim, bankaların neden bu kadar debelendiği belli oldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Deneme

deneme
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :