Sayfa 859/1001 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,865 - 6,872 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-2

1.  Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Kurban haftası zaten tatil oluyor, maaile Ankara’da kalmak sıkıntı oluyor, özellikle 2 çocuk ile. Üstelik tüm tanıdık, çocukların arkadaşları felan biyerlerde tatilde olduğundan ev ahalisi depresifleşiyor maalesef. Şimdiden iyi tatiller size.
    bende ankaralıyım web ustat gibi ama hiç sevmiyorum

ya bi şehirde deniz yok tarih yok yeşil yok o yok bu yok nefes alacak alan yok AOÇ yi millet parkı yapsalardı yuvarlanırdık.

neyse trafiği yolları fena değil.

Alıntı Originally Posted by harunlu Yazıyı Oku
    tşk. evet disipilinle bu kural uygulanırsa kazanç kaçıınılmaz gibi tabiki seçilen hissenin önemide büyük
    hisseleri de yazayım size
    tskb
    skbnk
    petkm
    dohol
    krdmd

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bende ankaralıyım web ustat gibi ama hiç sevmiyorum

ya bi şehirde deniz yok tarih yok yeşil yok o yok bu yok nefes alacak alan yok AOÇ yi millet parkı yapsalardı yuvarlanırdık.

neyse trafiği yolları fena değil.
    ankaradan sonra antalyada yaşamaya başladığımda TRAFİK ten sonra neredeyse tekrar ankaray dönüyordum. Burda tramvay vay da vay diye bişey var. beni strese sokuyor. ışıklara geliyorsun 150 saniye neyse bekliyorsun tam 10 saniye kalıyor geçeksin. tramvay geliyor sana bir 120 saniye daha kakıyor. yollarda çok ve gereksiz beklemeler var.
    ankara trafiğinden şikayet etmek büyük haksızlık olur.

4.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    ankaradan sonra antalyada yaşamaya başladığımda TRAFİK ten sonra neredeyse tekrar ankaray dönüyordum. Burda tramvay vay da vay diye bişey var. beni strese sokuyor. ışıklara geliyorsun 150 saniye neyse bekliyorsun tam 10 saniye kalıyor geçeksin. tramvay geliyor sana bir 120 saniye daha kakıyor. yollarda çok ve gereksiz beklemeler var.
    ankara trafiğinden şikayet etmek büyük haksızlık olur.
    yok üstadım ben de zaten trafiği fena değil diyorum sadece iş çıkış ve işe gidiş saatleri sıkıntı yaratabiliyor, kamu binalarını bağlıca civarlarına taşısalar o da azalacak ama o yönde gelişme yok maalesef.

ben de o tramvayı kayseri de gördüm sol şeritten gidiyorsunuz çatt meğer döneceklerin şeridiymiş o derken ziyaretlerimde çok sıkıntı çektim.

yok üstadım ben de zaten trafiği fena değil diyorum sadece iş çıkış ve işe gidiş saatleri sıkıntı yaratabiliyor, kamu binalarını bağlıca civarlarına taşısalar o da azalacak ama o yönde gelişme yok maalesef.

ben de o tramvayı kayseri de gördüm sol şeritten gidiyorsunuz çatt meğer döneceklerin şeridiymiş o derken ziyaretlerimde çok sıkıntı çektim.
    evet tramvay vay vay vay. akaryakıt tüketimini bu beklemelerden dolayı arttırıyor.

Kamu binaları bağlıcaya taşındı ve taşınma devam ediyor. epeydir bağlıcaya gitmediniz herhalde. daha yeni geldim oradan. ev fiyatları kiralar acayip artmış bağlıca ve çevresinde

6.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    evet tramvay vay vay vay. akaryakıt tüketimini bu beklemelerden dolayı arttırıyor.

Kamu binaları bağlıcaya taşındı ve taşınma devam ediyor. epeydir bağlıcaya gitmediniz herhalde. daha yeni geldim oradan. ev fiyatları kiralar acayip artmış bağlıca ve çevresinde
    yok üstad MIT universite hastane falan bence kızılay ve civarında bir şey kalmamalı. askeriyelerde çok alan öldürüyor merkezde.

yok üstad MIT universite hastane falan bence kızılay ve civarında bir şey kalmamalı. askeriyelerde çok alan öldürüyor merkezde.
    doğru söylüyorsunuz. mit falan geçen sene taşındı. evet kızılayda daha çok var gitmesi gereken

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    doğru söylüyorsunuz. mit falan geçen sene taşındı. evet kızılayda daha çok var gitmesi gereken
    Ankara evlilik gibidir
    Ayrilirsin geri ozlersin
    Onda yasarken bunalirsin kacacak yer ararsin
    Baska kadinlarin pesine dusersin maken dahi olsa evdekini ozlersin gibi boktan biyer

Sayfa 859/1001 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •