Onemli Gunler Banner
Sayfa 86/579 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 681 - 688 arası.

Konu: HALK Cafe - III

2 tane supermarket denedim, biri Carrefour. Siparisi 1 saat sonra getiriyor. Butun slotlar bos. Seyden once bile en az 2 gun aliyordu.

Demek istedigim o ki... gidacilara dikkat edin. Millet 6 ay yetecek kadar mal stokladi. 3C bilancolari iyi gelmeyecektir onlarin.

2.  Alıntı Originally Posted by Tencere Yazıyı Oku
    Şişecam da ocaktan beri birlesecek hahahahaha
    O da baskanlik rejiminin farki iste.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    2 tane supermarket denedim, biri Carrefour. Siparisi 1 saat sonra getiriyor. Butun slotlar bos. Seyden once bile en az 2 gun aliyordu.

Demek istedigim o ki... gidacilara dikkat edin. Millet 6 ay yetecek kadar mal stokladi. 3C bilancolari iyi gelmeyecektir onlarin.
    Ortak haftaya hulkbankta coşku var mı? En heyecanlı hafta sonu herkes sessiz. Kalkın uyanın akşam oldu...

-%20 yaklaşık 4.25 ten tahsisli korkusu vardı, 6.25 üst sınır +%20 idi, pozitif bir yerden tahsisli çıktı ,5.75.. bence haftaya piyasalar müsaade ederse oraya gidecegiz gibi.
    Kokuşmuşluk diz boyu, ben cuma öğlen tahsisli riskini düşünerek mal azalttim biraz ama adamlar öğleden sonra ne hikmetse hisse topladı! Neden acaba, nerden biliyolardi kap a dusmemis haberi, kokuşmuş..
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. Son zamanda gelen haberler islerin hemen halledilmesi bakalim arkasindan ne geliyor.
    Alim fiyati cok rahat 5in altinda yapilabiliyorken neden acaba 5.72 oldu. Bence bu kisma kafa yormaliyiz.

7. Alimin dusukten olacagini dusunen bazi yatirimcilar malini bosaltti sanirim. Derin dusunebilene tahsisliyi az cok bilene maliyet dusurmek isteyene supriz oldu. Acikcasi ben boyle dusunmustum. Son anda haraketleri gorunce bu iste bir is var dedim ve atladim trene. Allah mahcup etmesin.

Alıntı Originally Posted by Jango Yazıyı Oku
    Son zamanda gelen haberler islerin hemen halledilmesi bakalim arkasindan ne geliyor.
    Alim fiyati cok rahat 5in altinda yapilabiliyorken neden acaba 5.72 oldu. Bence bu kisma kafa yormaliyiz.
    Kafa yormaya gerek yok gibi.

Halkbank'ın ikincil halka arzında (SPO) birim fiyat 15.10 lira olarak belirlenirken, ek satış hakkıyla birlikte 299 milyon nominal hissenin satış sunulduğu halka arz 4.51 milyar lira (2.5 milyar dolar) büyüklük ile İMKB tarihindeki ilk sıraya yerleşti ve Avrupa'da bu yıl gerçekleştirilen üçüncü büyük hisse satışı özelliğini kazandı.
    Adamlar yatirimciya 2.5 milyar dolara 300 milyon lot gecirmis.

Simdi 10 bin liraya hepsini geri aliyorlar. Bizler de niye 11 bin lira veriyor diye dusunuyoruz.

Sayfa 86/579 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •