Sayfa 86/639 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 681 - 688 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    hangi nickle yazmışım arkadaşım...
    ben yalan dolan yazan insanları etkileyip al-sat kararını etkilemeye ç.alışanlara ve senin gibi avukatlığa soyunanlara kıl oluyorum..
    hani bilanço dipnotları sonrası ortak hareket edilecekti,,
    hani savcılığa,spk ya,maliyeye suç duyurusunda bulunulacaktı..
    hani dilekçe ve eklerde hazırdı..birlikte hareket edecektik..
    seddülbahir,tredaport,uhacettepe 79 rumuzlu nıcklerin bu anlamda iyiniyetinden şüphe ediyorum artık...
    çünkü estikleri kadar yağdıklarını hiç görmedim...
    ister kıl olmuşssun ister tüy olmuşsun çokda umrumda değil.
    kimseden medet umma, herkes kendisinden sorumludur yazdıklarından zaten daha once hangi nicklerde yazdığını da tahmın etmek çokda zor değil
    forumda uzun zamandır zaten elle tutulur bir bilgi paylaşımı yoktu dün arkadasın biri takas bakiyelerini vermiş baktın saldıracak atlayacak kimse yok orayada salça oldun amacın ne ? yada sen forumdakilere ne verdin de ne bekliyorsun ?
    baktın çok etki altında kalıyorsun kendi kararını veremiyorsun girme foruma okuma yazılanları o zaman kendi kararlarını verebilirsin

2.  Alıntı Originally Posted by dgn884 Yazıyı Oku
    ister kıl olmuşssun ister tüy olmuşsun çokda umrumda değil.
    kimseden medet umma, herkes kendisinden sorumludur yazdıklarından zaten daha once hangi nicklerde yazdığını da tahmın etmek çokda zor değil
    forumda uzun zamandır zaten elle tutulur bir bilgi paylaşımı yoktu dün arkadasın biri takas bakiyelerini vermiş baktın saldıracak atlayacak kimse yok orayada salça oldun amacın ne ? yada sen forumdakilere ne verdin de ne bekliyorsun ?
    baktın çok etki altında kalıyorsun kendi kararını veremiyorsun girme foruma okuma yazılanları o zaman kendi kararlarını verebilirsin
    yürü git..
    hepiniz patron ve spek uşağısınız..
    pohpohlayıp elinizdeki malı ilk yükselişte yeni garibanlara iteleyeceksiniz...
    ilşallah insanlar yazdıklarımı okur da sizin gibilerin oyununa bir daha düşmez...

3.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    satıyorum arkadaşım ama senin gibiler yüzünden tiksindim hisseden de borsadan da...
    Arkadas bana ne laf atiyorsun tiksinmenin nedeni ben degilim önce kendine bakacaksın ben senin gibi gunde 40 defa yazmiyorum olumlu yada olumsuz kimseyi yonlerdirmiyorum kendi tahminimce 2 secenek sunuyorum ya batacak yada iyi bir cikis yapacak diye herkes tercihini kendisi verecek umudu varsa sabırla bekleyecek yoksa çıkıp gidecek istersede yasal yollara da başvuracak yoksa burada hergun aglamak ona buna sövmek buradakilerin canini sikmak kafasini şişirmekten başka bir işe yaramiyor son olarakda burada hic kimseye guvenmiyorum özellikle sen ve tradeport(seddül...) devamli algıya çalışıyorsunuz

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    yürü git..
    hepiniz patron ve spek uşağısınız..
    pohpohlayıp elinizdeki malı ilk yükselişte yeni garibanlara iteleyeceksiniz...
    ilşallah insanlar yazdıklarımı okur da sizin gibilerin oyununa bir daha düşmez...
    sonunda. aslında hepimiz aynı kişiyiz. önce gözümüze bir kurban kestirdik
    sonra sen çıktın karşımıza birgüzel sana pohpohlayıp iteledik lotları
    simdi 7500 tanesinide alınca baya bir rahatladık.
    senin hayal dünyan baya bir genişmiş
    kardeşim bizene senin sattığın fiyattan sattığın miktardan

5. Bu şirket ve yöneticiler hakkinda benimde müspet düşüncem nerdeyse kalmadi ama herseyden önce kendime kızıyorum biraz akıllı olan ve hırs yapmayan kimse bizim bu düştüğümüz duruma düşmezdi bu yuzden once herkes kendi aptallığına baksın ( gözaltı öncesi girenleri tenzih ederim) o kadar şirket arasindan sen git .... neyse daha fazla yazmayim

6. Yuh ya adama bak beni patronun speğin adamı olmakla suçluyor yok ben Mehmet Akyuregim...

Daha neler neyse Allah cümlemizin yardımcısı olsun...

7.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Yuh ya adama bak beni patronun speğin adamı olmakla suçluyor yok ben Mehmet Akyuregim...

Daha neler neyse Allah cümlemizin yardımcısı olsun...
    sadece sen değil sebdülbahir(tradeport) da..

8.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    sadece sen değil sebdülbahir(tradeport) da..
    Tradeport hakkindaki dusuncelerine bende katiliyorum ama seninde ondan bi farkin olmadagini dusunuyorum biara trade devamli cakan biri vardi okul isimli ozellikle eylul ayinda tahminleri gerceklesmedigi icin acaba o senmisin genelde bu isler boyle olur biri devamli umut vaadeder devamli pohpohlar karsisinda karsit biri olur beklentinin hicbiri gerceklesmeyince digeri oburune çakar kendini hakli gosterir artik yavas yavas garibanlarda umutsuzluk baslar millet umudu kesmeye baslar o yuzden bu isler organize olur

Sayfa 86/639 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •