Onemli Gunler Banner
Sayfa 86/201 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 1607 madde; 681 - 688 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Tek olumsuzluk sabancı ailesinin Akbank hisse satması normal değil büyük aile para ihtiyaçları yoktur niye satarlar o da ayrı konu. Sahol tek olumlu gelişme diğer patronun geçen hafta yüklü alım yapması oldu enseyi karartmayın bence günlük iner çıkar.
    Satış amacı taşımamaktadır diyor kap açıklamasında.
    yt.tv.degildir

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Satış amacı taşımamaktadır diyor kap açıklamasında.
    yt.tv.degildir
    Sonuna kadar kap açıklamasını okumadım fakat olumsuz haberdir gerçeklere bakar piyasa.ayrıca forumda ilk yazınız tartışmaya gerek yok forumda.bol şanslar.

Borsanın iyi gitmesi onların da iştahlarını kabartmıştır. Aileden en büyük SAHOL hissesine sahip olanlar Serra, Suzan ve Çiğdem Sabancı ya ait, onlara ait tipe dönüşüm hissesi haber içinde yok.
    Söz konusu, Akbank ve Çimsa ya ait satılacak tipe dönüşüm hisseleri Dilek ve Sevil Sabancı ya ait. Onların da hissedarlık oranlarının artık çok azalmış olması lazım. Önemli bir haber değil.
    Son düzenleme : agg; 10-03-2023 saat: 00:59.

Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Borsanın iyi gitmesi onların da iştahlarını kabartmıştır. Hemen satacaklar diye bir şey yok. Aileden en büyük SAHOL hissesine sahip olanlar Serra, Suzan ve Çiğdem Sabancı ya ait, onlara ait tipe dönüşüm hissesi haber içinde yok. Söz konusu, satılacak tipe dönüşüm hisseleri Dilek ve Sevil Sabancı ya ait, Akbank ve Çimsa ya ait hisseler.
    Teşekkürler sıkıntı yok Sahol yükselen trend devam ediyor günlük düşüşler olacaktır kar satışlarıdır ayrıca küçük hisse olsa daha farklı olurdu fakat büyük hisse sabır gerektiriyor.Düşüncem önümüzdeki yıllarda banka endeksi ve holding endeksinin yüksek prim yapacağı yönünde sanayi hisseleri geride kalacak borsa yeni rekorlara banka ve holding hisseleriyle gidecek.

hisseleri özel fonuna koyuyor. temettüde vergi avantajı sağlamak amaçlı yapıldığını düşünüyorum.

Bu gün sabah itibari ile gerçekte kimlerin sattığını çok merak ediyorum.?

Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Bu gün sabah itibari ile gerçekte kimlerin sattığını çok merak ediyorum.?
    Yapı Kredi ve BOFA robotları satıyor. Sahipsiz olarak düşündükleri hisseyi panik satışlarla aşağı sürükleyip sonra sattıklarını yerine koyuyorlar. Araya alabildiklerini soyuyorlar.

Bunun adı Borsa yönetimi ve SPK nezdinde "hisseye derinlik kazandırmak" oluyor.

Deveye sormuşlar...
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

8. Sorun benim dün alım yapmamda.
    İlla meletecekler…

Sayfa 86/201 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz