Sayfa 86/992 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 681 - 688 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    sermaye güçlendirme stratejisi kapsamında kamu bankalarına toplam 28 mlyr tl dibs verilmesi planlanıyor
    para mı basılacak yani biz tl ciler için belki en önemli nokta bu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    En azından para piyası fonlarından alın..yazıktır günahtır 20,5 nedir
    750 k 'yı bana göndersin ben %28 lik faize koyardım
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Da(ğ)(mat) fare doğurdu !
    Zorunlu Bes ile öpemediklerini de öpecekler.
    Dağ Vergi doğurdu...
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    birara takip etmedim döndüğümde alt yazı ''sgk nın aktüeryal dengesi'' falan yazıyordu galiba ''mezarda emeklilik'' müjdesi geliyor !
    Biz EYT beklerken üstte yıl bindirecekler galiba

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    sermaye güçlendirme stratejisi kapsamında kamu bankalarına toplam 28 mlyr tl dibs verilmesi planlanıyor
    o dibslerin vadesi geldiğinde öpücükle mi ödenecek ? icat ettikleri vergilerle ödenecek ya da vadeleri 10 yıl falan olacak bizden sonra tufan mantığıyla bilanço güzelleştirilecek

hayvan sayısı 4 yılda 2 katına çıkacakmışşşş.Üretici kesime göndermek için sıra alma derdinde anlaşılan o sıra hiç verilmeyecek zorla besleyeceksin denilecek.

6. İstisna ve Muafiyetlerin azaltılması kapsamında kira gelir vergisindeki şu kadara kadar kira alan vergi vermeyecek olayına dokunulacak galiba

7.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    750 k 'yı bana göndersin ben %28 lik faize koyardım
    Hangi piyasada abi.. Koton tahvili filan alabilse 33 34 oranlar var.. Vob da yada Takasbank ta 25 üstü yoktur diye düşünüyorum şu an
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

vergi tabana yayılacak mı dedi...vallaha dedi,

Sayfa 86/992 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •