Sayfa 86/395 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 3160 madde; 681 - 688 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. yaklaşık % 2 temettü ye denk gelir ki sanırım, komedi olur...%2 için kimse temettü alımı yapmaz bence.
    bunada bu yakışır zaten...kendi malını topla %2 temettünü tepe tepe kullanırsın artık...düşse bile alım yapmıyorum yeterince içerdeyim tavsiyede etmiyorum kesinlikle...sektörü iyi ama agır kanlı kaldı...teknoloji ölmeyecek gıda(tarım) ile beraber kazandıracak ana sektörler olacak ama bu seviyede bile alçak sürünüyor.kaldır kafanı hergün %3-5 gitmesi lazım düştüğün yerden çok uzaksın. merdivenaltı firma gibi davranmak bence yanlış.

al-sat değildir.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Armada İndeks'i katladı....

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Hadi patron 10 tl uzerine at zor degil....

Patron sen ve ben variz sanirim neden 20 tl olmasin yakisir...ytd

Yabancı yine malı boşaltmış....

Teknolojide arkada kaldı...

7. hissedaşlarımda buradaymış hey maşallah , geride kaldı sanki cuma günü yukarı yapmalı

ben geldim diye değil ama emin olun ben satınca gidecek
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku

hissedaşlarımda buradaymış hey maşallah , geride kaldı sanki cuma günü yukarı yapmalı

ben geldim diye değil ama emin olun ben satınca gidecek
    Grafik ortada bir patron bir pehlivan birde ben varim sanirim...3 olduk...

Sayfa 86/395 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •