Sayfa 862/1004 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yok yahu 55 milyon gayme dolares harcadık adama...Nereye gel dersek oraya gelecek tabi desteğe..
    Bizim halkımız özellikle bilime çok yatkın bir halk olduğu için de , uzayda bilimsel deneyler yapan bu arkadaş kimi desteklerde oraya oylar güldür güldür akar....
    şimdi tvlerde gördüm hemen kullanmaya başlamışlar bizim türkmen oğlanı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. 1 Nisandan sonra internete okkalı zam gelecek söylentisi var
    1 GB internet paketini 4 kişi ortaklaşa kullanır gariii, gaktıran gaktırana ea
    koşar adım süppeerr hippeeerrr enflasyona doğru
    ..

3. haftaya bozulmayan ürünleri stok yapmak lazım
    ..

4.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    1 Nisandan sonra internete okkalı zam gelecek söylentisi var
    1 GB internet paketini 4 kişi ortaklaşa kullanır gariii, gaktıran gaktırana ea
    koşar adım süppeerr hippeeerrr enflasyona doğru
    Seloyu seveceksin
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Türkiye'yi tutsak almış bu rejim
    Topluma ülkede demokratik bir düzen varmış
    Oyunu oynatıyor...
    (Ali Yaycıoğlu)

6. Viopçu haftaiçi hemen cuma olsun da biraz dinlenelim der sonra cumartesi gecesi sıkılmaya başlar iyi geceler herkese

7. Akıllı insanları oyalayacak çok şey yok, cahil insanların yaptıkları da çok ilgi çekmiyor. Sıra dışı şeylerin çoğu saçmalık ya da aşırı komplo. Futbol taraftarı olan bir şekilde oyalanıyordur. Ya da çocuğu ailesi ile ilgilenen de vakit geçiriyor olabilir ama artık insanlar başkalarından değil internetten yararlanıyor pek akıl sormuyorlar muhtemelen para soruyorlardır.

Mesela komşum internetten bulduğun şeyleri gönderme onları ben de bulabilirim dedi, müzik dinlemeyi de sevmiyor. Aktüel gelişme olursa whatsapp'dan yazıyorum.

Akıllı kişiler için borsa gerçekliğin ortasında ilgi çekici bir yer ister istemez ilgi çekiyor ama oldukça riskli.

Borsada bile saat 15 oldu hala aksiyon yok diyebiliyoruz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Yapay Zeka müzik alanına girdi deniyor.

Sultanahmet'de vesikalık resim veriyorsun sanatçı tablo veya karikatür yapıyordu. Şimdi yapay zeka video yapabiliyormuş.

Yakında beğendiğin bir şarkıyı şu kişiden, şu düzenlemeler ve ritm ile tekrar ürettirmek istiyorum şeklinde şeyler olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 862/1004 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •