Sayfa 862/983 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

temettü

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    28 mart 18.7 tl.net temettü ödemesi yapılacak

OTOKAR yarın hisse başı brüt 20,8333333 TL net 18,7499999 TL temettü ödemesi yapacak. Salı akşamına doğru en geç hesaplarımızda görürüz. Bakalım yarın temettü ile alım yapma hakkına sahip olanlar tekrar OTKAR alacak mı? Yarın %3-4 civarı artı kapanış beklentim mevcut. Pazartesi sabah açılış değerimiz 431,40 civarı olacak. Yurtiçi piyasaya askeri ürün satışına tekrar başlayabilmemize bir temettü dönemi daha kaldı.

İlk çeyrek bilançoda Iveco etkisini göreceğiz.

Son kapanış rakamımıza göre temettüye %4,6 temettü verimi ile giriyoruz. Tüm ortaklarımıza temettü hayırlı olsun.

Yarın yatacak temettünün vergisini vermemek için cuma günü satanlara alım fırsatı vermemek için sabah yukarıdan açacaktır diye umuyorum. Tahtacı uyanıklara fırsat vermez diye tahmin ediyorum. Halkımızda hayırlısı. Herkese bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    OTOKAR yarın hisse başı brüt 20,8333333 TL net 18,7499999 TL temettü ödemesi yapacak. Salı akşamına doğru en geç hesaplarımızda görürüz. Bakalım yarın temettü ile alım yapma hakkına sahip olanlar tekrar OTKAR alacak mı? Yarın %3-4 civarı artı kapanış beklentim mevcut. Pazartesi sabah açılış değerimiz 431,40 civarı olacak. Yurtiçi piyasaya askeri ürün satışına tekrar başlayabilmemize bir temettü dönemi daha kaldı.

Son kapanış rakamımıza göre temettüye %4,6 temettü verimi ile giriyoruz. Tüm ortaklarımıza temettü hayırlı olsun.
    çok teşekkürler muzaffer hocam, aynen devam.

Alıntı Originally Posted by beyazatletliprens Yazıyı Oku
    Yarın yatacak temettünün vergisini vermemek için cuma günü satanlara alım fırsatı vermemek için sabah yukarıdan açacaktır diye umuyorum. Tahtacı uyanıklara fırsat vermez diye tahmin ediyorum. Halkımızda hayırlısı. Herkese bol kazançlar.
    bu konuda ereğliyi referans alırsak yukarı açacağı ve alım fırsatını daha yukarda vereceğini düşünüyorum. asıl çarşamba günü yatan temettülerin hisseye girişi güzel olacaktır. bu olay patronun geri alım programı başlatmasına benzer olacaktır. çünkü otokar firması 500 mil. nakit dağıtıyor az mebla değildir.
    Son düzenleme : foton; 27-03-2022 saat: 19:49.

Dağıtılacak olan temettünün %10'u bile tahtaya geri dönmez gibi geliyor bana. 10 küsur yıllık borsa geçmişimde bunu gördüm. Genelde nakit ihtiyacı için ya da başka hisselere gidiyor temettüler. %20'si tahtaya dönse ve trade edilmese fiyat arşa çıkar. Ben her zaman aldığım kâr payını yine hisseye yatırırım. Çarşamba günü göreceğiz. Umarım hepimiz kazanırız. İyi geceler.

5.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku

5-6 ay kafasına göre takılır.. Ekimde toplu alım yapmak en iyisi
    OMAHALI

6.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Fnss in çöplüğü zaman kaybı

Sayfa 862/983 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz